Sari la conținut
Forum Roportal
FreakyKitty

Vise legate de moarte?!?!?

Postări Recomandate

Asta pentru ca in vis eu nu stiu ca este acelasi vis. Nu am cum sa intreb. Vad prin geam ca masina este de culoare neagra si in nici un caz una autohtona. Ma surprinde ca, desi nu il cunosc, imi spune pe nume asa cum imi spun apropiatii.

Sa-l ia naiba de vis. Nici nu ma mai chinui sa inteleg. Mi-a spus cineva sa nu ma mai gandesc la acest vis daca vreau sa nu se mai repete, sa nu-l mai povestesc.

Cu putin antrenament poti sa intervii in vis.

Cat despre a nu te mai gandi la el si a nu mai povesti si astfel poate dispare... Ce pot spune? Poate doar: mult noroc! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aseara am visat ceva care m-a pus pe ganduri... auzeam si vedeam asta : Vei muri pe zz luna in centrul orasului sau ceva de genul...

Nu mai imi amintesc ce data era si unde dar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aseara am visat ceva care m-a pus pe ganduri... auzeam si vedeam asta : Vei muri pe zz luna in centrul orasului sau ceva de genul...

Nu mai imi amintesc ce data era si unde dar...

Si eu am visat ceva asemanator si in ziua respectiva nu s-a intamplat nimic. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum...cand ne vine timpl ne vine...vreau totusi sa imi amintesc...cine stie

:flowers: sa m a spovedesc si eu inainte :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu putin antrenament poti sa intervii in vis.

Cat despre a nu te mai gandi la el si a nu mai povesti si astfel poate dispare... Ce pot spune? Poate doar: mult noroc! ;)

Ei da.

Stiu ca nu o sa traiesc mai mult de 40 de ani. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar macar sa nu o tina tot in mistouri.....sa isi expuna frumos parerea si atat...daca am tine-o toti in mistouri...ce s-ar alege de forumul asta?

 

Sa imi exprim frumos parerea si atat ? Pai nu va uitati la voi ce aiureli vorbiti ? Ce-s alea fantome ? Unde ai vazut tu asa ceva ? Interpretari de vise ? Pe ce iti bazezi interpretarile ? Si in primul rand, de ce trebuie sa interpretezi ? Creierul atunci se odihneste si produce anumite fenomene cum sunt si visele. De ce preferati explicatiile hocus pocus-iste si nu cele rationale ? De ce vorbiti fara sa fii citit in prealabil ce au spus oamenii superiori voua, cei care au cerecetat ani buni anumite fenomene ?

 

Legat de astrologie, cum de credeti asa prostii ? Cum de nu va intrebati: "pai stai nene, de ce daca esti leu esti puternic si tandru ?" ? Luati asa informatii de-a gata fara sa le si ganditi ?

 

Mai baietilor, voi nu ati evoluat de-a lungul timpului ? Nu v-ati maturizat sa deosebiti adevarul de fabulatii ? :lol: Chiar nu vedeti ca nu aveti nicio explicatie pentru afirmatiile voastre abracadabriste ? ;) Pur si simplu vorbiti fara nicio baza. Cum e posibil asa ceva ? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa imi exprim frumos parerea si atat ? Pai nu va uitati la voi ce aiureli vorbiti ? Ce-s alea fantome ? Unde ai vazut tu asa ceva ? Interpretari de vise ? Pe ce iti bazezi interpretarile ? Si in primul rand, de ce trebuie sa interpretezi ? Creierul atunci se odihneste si produce anumite fenomene cum sunt si visele. De ce preferati explicatiile hocus pocus-iste si nu cele rationale ? De ce vorbiti fara sa fii citit in prealabil ce au spus oamenii superiori voua, cei care au cerecetat ani buni anumite fenomene ?

 

Legat de astrologie, cum de credeti asa prostii ? Cum de nu va intrebati: "pai stai nene, de ce daca esti leu esti puternic si tandru ?" ? Luati asa informatii de-a gata fara sa le si ganditi ?

 

Mai baietilor, voi nu ati evoluat de-a lungul timpului ? Nu v-ati maturizat sa deosebiti adevarul de fabulatii ? :suicide: Chiar nu vedeti ca nu aveti nicio explicatie pentru afirmatiile voastre abracadabriste ? :doh: Pur si simplu vorbiti fara nicio baza. Cum e posibil asa ceva ? :lol2:

 

poate pentru tine nu are nici un sens pentru ca nu te identifici cu astfel de subiecte....iar eu sincer cred ca astrologia e doar o manipulare.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate pentru tine nu are nici un sens pentru ca nu te identifici cu astfel de subiecte....

Nu-i vorba de identificare cu anumite subiecte. Pur si simplu unele lucruri exista, iar altele nu. Iar voi din pacate nu le puteti deosebi. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i vorba de identificare cu anumite subiecte. Pur si simplu unele lucruri exista, iar altele nu. Iar voi din pacate nu le puteti deosebi. :scare:

 

multe lucruri exista...chiar daca unii oameni nu cred sau nu vor sa accepte existenta acestora :dance2: pentru ca nu corespunde cu propria parere despre lume,viata,existenta etc....:>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multe lucruri exista...chiar daca unii oameni nu cred sau nu vor sa accepte existenta acestora :dance2: pentru ca nu corespunde cu propria parere despre lume,viata,existenta etc....:>

Daca nu e dovedit ca exista, e totuna ca si cum nu ar exista. Pai ce facem aici ? Inventam de zor cai verzi pe pereti, chiar fara sa le dovedim existenta ? Si apoi ne dam mari ca "multe lucruri exista...chiar daca unii oameni nu cred sau nu vor sa accepte existenta acestora" ? :scare: Astea sunt aiureli.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×