Sari la conținut
Forum Roportal
thunami

OZN, ce sunt de fapt ele ?

Postări Recomandate

:haha:  De la extraterestrii aia cu care comunici tu. 

Inainte de a comunica cu mine, au mai discutat si cu alti pamanteni, originile noastre isi au radacinile din univers, ei au populat planeta asta cu fiinte din alte planete care erau in pericol sau in pierire.   La fel vor face si cu noi, de curand.    

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se supara sefa forumului!

Mai colega, cine crezi ca posteaza, in mod intentionat, numai un punct?

Atunci cand am observat atentionarea, am sters ultimul post si softul nu permite sa il lasi gol.

 

Spunei lui Vriies, intrucat nu credea ca sunt oameni care comunica cu extraterestri, care extraterestri probabil ca vin cu OZN-uri.


Nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i prima dată, când aud așa ceva pe acest forum. Nu știu despre ce este vorba și poate că Olga ne va spune despre ce este vorba.

 

Însă asta, indiferent de ceea ce vrea să comunice Olga, sub nicio formă nu scuză intervenția jignitoare de mai devreme a roportalianului.

Editat de Vriies
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se supara sefa forumului!

Mai colega, cine crezi ca posteaza, in mod intentionat, numai un punct?

Atunci cand am observat atentionarea, am sters ultimul post si softul nu permite sa il lasi gol.

 

 

Crezi... ? 

 

:secret:  : ))

 

Editat de ais '

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care interventie jignitoare? De cand a ajuns sexul jignitor?

Pai daca nu stii despre ce e vorba, de ce ai tot parlamentat aiurea cand eu ti-am zis despre oamenii care comunica cu extraterestri?

 

 

Ce sa cred? Stiu. Ce crezi tu, te priveste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i prima dată, când aud așa ceva pe acest forum. Nu știu despre ce este vorba și poate că Olga ne va spune despre ce este vorba.

Doctorul din urgenta mi-a spus ca a vazut accidentati ca mine care n-au NIMIC detectabil cu aparatura spitalelor pana ajung in spital, desi sint echipate super bine dar majoritatea pacientilor mor de la o lovitura ca abia s-a indoit ceva pe masina. O parte din accidentati vorbesc si povestesc totul, altii nu-si aduc aminte de nimic si asa vor ramane.    Si el credea in ceva care pe unii ii apara, desi era omul stiintei inainte de toate.

 

*******************

Nu in atitea cuvinte cum povestesc cele de le emisiunile de specialitate ca au fost ridicati in nava OZN-istilor si operati, etc., asa ceva n-am patit si sper ca ma vor ocoli si de acum incolo. Am fost lovita din spate de o masina Lincoln Navigator eu fiind in F-150 camioneta la fel o foarte zdravana masina, acum 2 ani cand doctorii au fost anuntati de imprejurimile ce se vedea pe strada, din care nu iesea viu nimeni in conditii normale vazute deja si de politie.

 

N-am vazut pe nimeni doar cerul foarte albastru stralucitor si mai larg decat vad azi sau inainte cand ma uit in sus.

 

Am primit instructii ce am de facut imediat ... "and from there we go"

 

************

 

Asta am scris eu cateva pagini mai devreme ... care vorbe n-au nimic cu cele scris de el jignitor.   Are impresia ca ne-a castigat la loto si e stapanul nostru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai colega, n-o mai da la-ntors si nu te mai victimiza, ia uite aici alta perla referitor la extraterestrii:

 

Mie nu mi-e frica de ei, de cand ma stiu am o linie de comunicare cu ei la un nivel minim.

 

Si asta, ce e?

Inainte de a comunica cu mine, au mai discutat si cu alti pamanteni, originile noastre isi au radacinile din univers, ei au populat planeta asta cu fiinte din alte planete care erau in pericol sau in pierire.   La fel vor face si cu noi, de curand.    


Care sunt mai alea jignitoare? Ia, hai, alunga obstacolul fotoelectronic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×