Sari la conținut
Forum Roportal
liviu85

M-a inselat iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:dance2: aoleuuuu, deci pana la urma ea s-a sarutat cu ala si tu te-ai culcat cu alta :blink: Pai si atunci de ce ai deschis topicul "M-a inselat iubita"??? Trebuia sa deschizi un topic "mi-am inselat iubita"...

Pentru ca ea l-a inselat sentimental, el doar a facut sex, mai ales ca era suparat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca ea l-a inselat sentimental, el doar a facut sex, mai ales ca era suparat.

 

:blink: ce scuza super ridicola...auzi ea l-a inselat sentimental

Pt mine inselat inseamna...stii tu...aia in cealalta :dance2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: ce scuza super ridicola...auzi ea l-a inselat sentimental

Pt mine inselat inseamna...stii tu...aia in cealalta :dance2:

Dar daca faci sex cu sotul si te exciti numai daca te gandesti la unul cu care conversezi pe mess, cum se cheama: sotie devotata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg la ce te referi, merita sa fie inselat, asta ?

 

O merita si mai bine. Mi se par lucruri copilaresti. Cand iubesti, mai treci cu vederea peste anumite lucruri ca sa zic asa.

 

Si inselatul chiar inseamna sex.

 

Nu inteleg de ce barbatii se scuza pe ei pt mizeriile lor si pe noi ne condamna ca am atins cu un deget pe unul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
The Unknown, barbat, baiat ce esti, esti naiv si pacat de tine daca faci si bani, o sa fii inselat cu cel mai mare succes, mai gandeste-te.

 

 

Naivul din ecuatia asta ..... n-a prea umblat decat ca gaina ... in jurul casei. Baiete eu sint o femeie naiva si nu am scris despre mine, ci la subiect insa tu nu poti intelege decat in dialectul tau preferat. Nu ti-ar strica niste scoala inca sa vezi lumea si din alte laturi. Voiam sa-ti dau un gust din ceea ce se intimpla in America, dar tu n-ai capacitate sa pricepi asta nici daca ai fi aici, dupa cum vad.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg de ce barbatii se scuza pe ei pt mizeriile lor si pe noi ne condamna ca am atins cu un deget pe unul.

Pai uite in cazul de fata, cum de n-au facut sex ? Iti spun eu, a fost baiat valabil soldatul. Altfel, ea ar fi venit acasa capac de nervi , povestind cum idiotul (de soldat) a interpretat gresit atentia acordata on-line si vroia sex (porcu').

 

Naivul din ecuatia asta ..... n-a prea umblat decat ca gaina ... in jurul casei. Baiete eu sint o femeie naiva si nu am scris despre mine, ci la subiect insa tu nu poti intelege decat in dialectul tau preferat. Nu ti-ar strica niste scoala inca sa vezi lumea si din alte laturi. Voiam sa-ti dau un gust din ceea ce se intimpla in America, dar tu n-ai capacitate sa pricepi asta nici daca ai fi aici, dupa cum vad.

Ma scuzati, n-aveam cum sa-mi inchipui ca America este precum Cucuietii din Vale: toate artistele sunt c***e (fantezii inimaginabile de neintruchipat. $250 pe ora!!!! confidential) si fetele maritate virgine nu inseala, fiind bine "educate".

:blink: ce scuza super ridicola...auzi ea l-a inselat sentimental

Pt mine inselat inseamna...stii tu...aia in cealalta :dance2:

Sa inteleg ca daca iti baga unul mana sub fusta si tu lui limba in gura, si ii spui sotului Te iubesc scumpul meu ! te crezi si tu, nu numai el.

Editat de Pr1un0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×