Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Ma simt aiurea! Era doar un prieten !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce-i atat de complicat? Daca vrei sa te culci cu el fara garantii/regrete si sa vezi dupa ce si cum, fa-o. Daca vrei promisiuni, lantisor cu inimioara, poza ta inramata deasupra divanului, birt rezervat pentru nunta, si toate astea inainte sa-i vezi tavanul... n-o fă. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

dumnezeule mare dupa ce ai scris aici mie unu mi-ar fi si frica sa ma combin cu tine

 

ps - gandesti prea mult, cred ca ai mare nevoie de mai mult sex in viata ta :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa este, gandesti prea mult si prea complicat, si asta ti-o spune o femeie ! :o:

 

nu era "doar un prieten"... pe un "doar prieten" nu il placi, nu te simti atrasa de el si nu il faci un "secret" cu prietena ta!

 

rusine nu are de ce sa iti fie...

 

poate ca ti-e frica de o noua relatie.

 

avand in vedere ca deja primul pas este deja facut... nu mai puteti sa dati inapoi si sa reveniti la stadiul de "doar prieteni"... nu raman decat doua variante: dispare din viata ta sau mergi inainte si vezi ce iese.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate gandesc prea mult pt ca ultima relatie a fost un esec total si regret f mult ca m-am implicat in relatia aceea.

Acum sunt mult mai prevazatoare si pur si simplu mi-e frica .

 

NU vreau nici "doar sex" nici lantisor cu inimioara si cerere in casatorie .

As vrea sa iau putina distanta si sa fim ca la inceput , a.i. sa vad daca simt ceva pt el sau nu si daca e reciproc sau e foc de paie . Mi-e frica de un nou esec si de faptul ca nu-s pregatita pt o relatie , nici macar sexuala , in mom asta .

 

As cam sta pe fundu meu avand in vedere ca in 3 sapt ma mut pt faculta si nu o sa-l mai vad asa des.

Azi n-am sa trec sa-l vad si i-am zis deja , pt ca sincera sa fiu nici nu ma simt in stare :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa iau putina distanta si sa fim ca la inceput , a.i. sa vad daca simt ceva pt el sau nu si daca e reciproc sau e foc de paie . Mi-e frica de un nou esec si de faptul ca nu-s pregatita pt o relatie , nici macar sexuala , in mom asta .

nu se mai poate asta, trebuie sa accepti

 

ia propriul tau exemplu de aseara, si lasa-te (se)dusa de val

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a trimis deja un mesaj si mi-a zis ca ii e somn 8) Nu l-am lasat sa doarma toata noaptea ca am povestit ca sa nu ajugem la altele . Eram la medic cand m-a si sunat sa ma intrebe ce fac deseara si daca iesim . =P~

 

I-am zis ok , iesim , dar nu mai mergem la tine acasa . Si a zis ca nu :cheer: hahaha ca in oras doar .

 

Deci as vrea sa vb cu el , dar nu stiu cum sa ii zic si de fapt ce sa-i zic . Ma simt un pic aiurea !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci as vrea sa vb cu el , dar nu stiu cum sa ii zic si de fapt ce sa-i zic . Ma simt un pic aiurea !!

 

Lasa timpul sa clarifice ceea ce vrei, cateodata avem nevoie de timp ca sa ne dam seama ce sa facem. Si nu te lasa influentata de ceilalti. Fa ceea ce-ti dicteaza inima, ratiunea, sufletul, hormonii.. important e sa fie alegerea ta. =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
geez =P~ :cheer:

 

 

 

What ? :P

 

PS : Am facut-o :good:

Aseara am iesit in oras , acolo ne-am intalnit cu prieteni de-ai lui , dupa care am mers la el la apartament sa mi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si s-a intamplat . M-a tratat ca nimeni altul =P~ de bine adica . A fost o reala placere .

 

OK ! Sa-ti fie de bine . Crezi ca mai are sens sa ne tii la curent cu evolutia ? Eu zic ca nu , ca tine sunt mii sau zeci de mii de cupluri....Pastreaza totul pentru voi , in asta consta frumusetea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×