Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Ma simt aiurea! Era doar un prieten !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci : E foarteeeeeeeee posesiv !! O iau razna !! :jester:

 

O singura noapte nu am dormit impreuna in toata saptamana , pt ca pur si simplu nu ma lasa sa plec de la el . Apeleaza la fel si fel de tertipuri sa raman . Se pune in fata masinii , imi ia cheile , ma ia in brate pe sus , se roaga de mine ..

Deci nu stiu ce sa mai inteleg...

 

 

Are momente cand e absent , dar in schimb ma vrea tot timpu langa el . Nu zic , e ok sa fi cu cineva asa apropiat , in al 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i spui. Ce altceva ai putea sa faci? Nu-i da de inteles, nu fi evaziva, explica-i cu frumosul, dar ferm, ca poate sa te aiba doar daca iti lasa un pic de spatiu. Daca acum e asa, vorba ta, mai incolo ce-o sa faca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dah si inca multe :(

Dupa faza ca a venit in fata blocului la mine , seara mi-a zis ca vrea neaparat sa vb ca s-a suparat ca puteam macar sa cobor in fata blocului sa ii zic 2 vorbe.

 

 

Ok..seara m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dah si inca multe :x

Dupa faza ca a venit in fata blocului la mine , seara mi-a zis ca vrea neaparat sa vb ca s-a suparat ca puteam macar sa cobor in fata blocului sa ii zic 2 vorbe.

................................................................................

...................................................

Acum a plecat spre casa si i-am zis ca-i gata .

Inca nu m-a sunat deloc , deci poate a inteles , sau poate-i prea ametit sa realizeze ce i-am zis !

 

Eu , in locul tau , as fi tras o concluzie deja vis-a-vis de aceasta relatie.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa faza pe care a facut-o aseara i-am zis ca e finalul . M-a sunat azinoapte o data si azi si nu i-am raspuns . Oricat de tare m-ar durea trebuie sa fiu tare .

Chiar a sarit calu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa faza pe care a facut-o aseara i-am zis ca e finalul . M-a sunat azinoapte o data si azi si nu i-am raspuns . Oricat de tare m-ar durea trebuie sa fiu tare .

Chiar a sarit calu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne-am putut desparti . Continuam ..

Cateva zile care ne-au tinut departe ne-au facut sa vedem lucrurile mai limpede . Nu putem renunta nici unul din noi 2.

 

Nu stiu incotro mergem , dar stiu ca aici nu ne putem opri .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×