Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Exercitiu de imaginatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate C i-ai spus ca M vrea s-o frece si apoi s-o lase.

nu merge....pentru ca atunci nu cred ca ar mai fi acceptata ca M sa fie ca un frate pentru ea. Adica tu ai accepta pe cineva asa sa iti fie prieten?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M este si acum cu V,iar V i-a spus lui M. ca accepta sa fie sotia lui,dar gagica lui BA.Asta cum mai vine? :boredom:

si M ce zice de chestia asta ? este de acord? o va cere de sotie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu merge....pentru ca atunci nu cred ca ar mai fi acceptata ca M sa fie ca un frate pentru ea. Adica tu ai accepta pe cineva asa sa iti fie prieten?

 

 

Sa nu uitam ca V i-a spus lui M ca ar accepta sa-i fie SOTIE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu uitam ca V i-a spus lui M ca ar accepta sa-i fie SOTIE.

Da la inceput...insa timpul trece...sentimentele se schimba....exista mai multe feluri de iubiri...si asta cred ca a fost doar una trecatoare si foarte puternica,dar cam atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da la inceput...insa timpul trece...sentimentele se schimba....exista mai multe feluri de iubiri...si asta cred ca a fost doar una trecatoare si foarte puternica,dar cam atat.

 

Doar trecatoare, nu si foarte puternica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar trecatoare, nu si foarte puternica

In viziunea mea sunt mai multe tipuri de dragoste acelea trecatoare cu intensitate foarte mare...deci puternice ,trecatoare dar si cu o intensitate mica ,dragostea ce tine o viata cu diferite grade de intensitate...dar care rezista o viata,cei doi sunt facuti unul pentru celalalt :boredom:

Editat de ingeras23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare:Ce credeti ca i-a spus Catalin Viloletei de nu-l mai lasa pe Marius s-o abordeze fizic in niciun fel? ori tocmai asta aprecia Marius la Violeta: ca reactioneaza frumos cand primeste afectiune (mangaieri,imbratisari)

Ca are hepatita C.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca are hepatita C.

si eu m-aqm gandit la asa ceva. Probabil i-o fi zis: " sa nu te puna naiba sa te culci cu M. ca are o boala X,eu il cunosc f bine pe el."

 

Altfel mi se pare foarte ciudat comportamentul lui V.Poate intre timp,V. si-a dat seama ca C minte si si-a revizuit comportamentul.Habar nu am ce poate fi in capul unor femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga M., tu crezi ca acest C. te-a vorbit de rau ..atat de rau, incat V si-a dat seama ca e mai bine sa te vada ca pe un frate (asta inseamna fara gesturi erotice, ceea ce pe tine de deranjeaza evident..ca doar ai zis, ca asta iti placea la ea, ca reactiona intr-un mod anume), cu care ar fi dispusa sa se casatoreasca, dar caruia nu i-ar fi 'gagica'..corect?

 

in acest caz, cel mai probabil, fatei i s-a zis ca esti un badaran care vrea sex si pretinde ca doreste dragostea, sufletul pereche..blabla..pana isi intalneste urmatorul suflet pereche

daca si-a tras-o sau nu cu C, observ ca nici nu te afecteaza, pt ca ai fi deschis un alt topic in care ai fi pretins ca M. nu stie daca V. si-a tras-o cu C. etc, ceea ce te intriga este 'ce i-o fi spus despre tine', indiferent daca a facut-o la tigara dupa..

so:my love, intreaba-l pe C., asa ca intre 'masculi' cum te-a laudat, daca intr'adevar te framanta..sau poate ai rabdare si dupa ce te casatoresti cu V., o sa afli chiar de la ea :boredom:

 

 

si acum si vad:urmeaza sa zici ca nu esti M...ca nu esti C...ca esti colegul lui M..ca blabla

nici nu conteaza, poti fi chiar un al 2-lea C...doar fata e 'atragatoare'

problema te macina atat de tare, incat dezbati subiectul pe un forum

succes!

:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×