Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Exercitiu de imaginatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

problema te macina atat de tare, incat dezbati subiectul pe un forum

succes!

:think:

tocmai ca nu prea ma macina,ca altfel nu o deschideam pe forum.Am deschis eu subiecte si mai si (lol) :boredom:

 

 

 

si M ce zice de chestia asta ? este de acord? o va cere de sotie ?

nu o ia de sotie pentru ca M are doar 23 de ani si n-are chef sa se lege de pe acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inteleg 'nu prea ma macina', cum inteleg si motivul pentru care dezbati 'problema'

 

scrisul, chiar si cel electronic, spune multe despre o persoana :boredom:

 

un sfat:fii atent la timpurile pe care le folosesti, trecutul poate fi exprimat sub multe forme, dar fiecare forma releva altceva

ganduri de bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inteleg 'nu prea ma macina', cum inteleg si motivul pentru care dezbati 'problema'

 

scrisul, chiar si cel electronic, spune multe despre o persoana :boredom:

 

un sfat:fii atent la timpurile pe care le folosesti, trecutul poate fi exprimat sub multe forme, dar fiecare forma releva altceva

ganduri de bine!

mersi mult pentru sfat draguta mea.Ma simt mandru ca sunt invatat de o fata draguta (?) asa cum esti tu.Am sa mai pun mana pe gramatica limbii romane.Iti promit ca ai sa fii mandra de mine. Sa te pup pe gura!

 

P.S.Un lucru nu mi-a placut la tine: tu de fapt nu ai avut intentia de a ma invata pe mine ci ai vrut sa dovedesti cat de desteapta esti.Este? sa nu ma minti ca daca am sa te prind vreodata am sa te pup dulce! (lol)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi mult pentru sfat draguta mea.Ma simt mandru ca sunt invatat de o fata draguta (?) asa cum esti tu.Am sa mai pun mana pe gramatica limbii romane.Iti promit ca ai sa fii mandra de mine. Sa te pup pe gura!

 

P.S.Un lucru nu mi-a placut la tine: tu de fapt nu ai avut intentia de a ma invata pe mine ci ai vrut sa dovedesti cat de desteapta esti.Este? sa nu ma minti ca daca am sa te prind vreodata am sa te pup dulce! (lol)

Dar de ce de fiecare data cand vreo femeie iti face observatie sari de cur in sus si te ataci? Nu ai renuntat inca la aerele tale misogine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce de fiecare data cand vreo femeie iti face observatie sari de cur in sus si te ataci? Nu ai renuntat inca la aerele tale misogine?

Da nu m-am atacat fato! daca nu ai observat inca,eu chiar o simpatizez pe Za.Nu cumva esti invidioasa ca pe ea o pup si pe tine nu?.Ok,pe tine te iau de nevasta,cu conditia sa stii sa faci ciorba de stevie.In schimb eu stiu sa fac oo ochiuri. :boredom:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da nu m-am atacat fato! daca nu ai observat inca,eu chiar o simpatizez pe Za.Nu cumva esti invidioasa ca pe ea o pup si pe tine nu?.Ok,pe tine te iau de nevasta,cu conditia sa stii sa faci ciorba de stevie.In schimb eu stiu sa fac oo ochiuri. :think:

Si marmuta invelea ciocolata in staniol nu-i asa? Atunci de ce te-ai gasit sa te iei cand a zis de scrisul tau ?????/

Apropo eu stiu sa fac ciorba de stevie...dar nu ma marit cu misogini :boredom:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si marmuta invelea ciocolata in staniol nu-i asa? Atunci de ce te-ai gasit sa te iei cand a zis de scrisul tau ?????/

Apropo eu stiu sa fac ciorba de stevie...dar nu ma marit cu misogini :boredom:

Nici daca iti cad in genunchi? ok te pup pe picioare atunci cand tu umbli prin noroi.eu te voi linge pe picioare si te voi spala.dar marita-te cu mn ,please! Chiar si tantalaul de Marius se va casatori,eu de ce as fi mai prejos? Daca nu te casatoresti cu mine,cand o voi prinde pe Za,am s-o rapesc si nu stiu unde am s-o duc (santaj)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inteleg 'subtilitatea' ta combinata cu acest iz, rezultat al educatiei si al lipsurilor, dar care indica tot o dezaxare

in real life, indivizii in a caror categorie te inscrii si tu, nici macar dezgust nu imi mai provoaca

iti multumesc pentru 'simpatie', de obicei oferi ceea ce ai..si vorba aceea 'de unde nu-i, nici dumnezeu nu cere",

ganduri de bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inteleg 'subtilitatea' ta combinata cu acest iz, rezultat al educatiei si al lipsurilor, dar care indica tot o dezaxare

in real life, indivizii in a caror categorie te inscrii si tu, nici macar dezgust nu imi mai provoaca

iti multumesc pentru 'simpatie', de obicei oferi ceea ce ai..si vorba aceea 'de unde nu-i, nici dumnezeu nu cere",

ganduri de bine!

 

 

 

iar tu te inscrii in ce categorie? cea a fitzoaselor de duzina care umbla cu limba scoasa dupa tipii cu bani? :think:) :boredom:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar tu te inscrii in ce categorie? cea a fitzoaselor de duzina care umbla cu limba scoasa dupa tipii cu bani? :think:) :boredom:

 

 

in categoria celor care stiu ce vor si se bucura din plin de puterea de a alege

dar despre ceea ce vreau si aleg nu discut cu tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×