Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Problema.

Postări Recomandate

:D Gata cu emoţiile?

 

Felicitări K-ramel!

mersi...mai am putine emotii...sa vad unde o sa intru la facultate,as vrea sa intru la facultate la buget ca sa ii mai scutesc pe parinti de un efort financiar...sper sa reusesc :P

Chikitina sper sa reusesti sa rezolvi cu nota de la engleza caci nu e deloc corect ceea ce se intampla :tease: si sa iei nota cat mai mare :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi...mai am putine emotii...sa vad unde o sa intru la facultate,as vrea sa intru la facultate la buget ca sa ii mai scutesc pe parinti de un efort financiar...sper sa reusesc :spiteful:

Chikitina sper sa reusesti sa rezolvi cu nota de la engleza caci nu e deloc corect ceea ce se intampla :cheer: si sa iei nota cat mai mare :salut:

 

Nu am rezolvat nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am rezolvat nimic.

imi pare rau :spiteful: la ce legi sunt in tara noastra si cate lucruri nelegale se fac iti vine sa ii strangi de gat pe conducatori.....si cu ce nota ai terminat? sper sa reusesti sa intri unde vrei :salut: chiar daca ai avut parte de ghinionu' asta :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi pare rau :cheer: la ce legi sunt in tara noastra si cate lucruri ilegale se fac iti vine sa ii strangi de gat pe conducatori.....si cu ce nota ai terminat? sper sa reusesti sa intri unde vrei :salut: chiar daca ai avut parte de ghinionu' asta :|

eram nervoasa ieri..si n-am mai stat sa iti spun, n-am rezolvat nimic ca n-am mai facut contestatie ptr ca m-am "certat" cu doamna din comisie, s-a atacat cand i-am sus de greseala si nu stia cum sa plece mai repede. Nu e mare problema...ca stiu ca nu am invatat ptr ca n-am putut... am luat 7.46 ..

evident am inceput sa plang :spiteful:) dar cand m-am uitat in jurul meu ca ceilalti plangeau ptr ca picasera la diferite materii, mi-am dat seama ca plang degeaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eram nervoasa ieri..si n-am mai stat sa iti spun, n-am rezolvat nimic ca n-am mai facut contestatie ptr ca m-am "certat" cu doamna din comisie, s-a atacat cand i-am sus de greseala si nu stia cum sa plece mai repede. Nu e mare problema...ca stiu ca nu am invatat ptr ca n-am putut... am luat 7.46 ..

evident am inceput sa plang :spiteful:) dar cand m-am uitat in jurul meu ca ceilalti plangeau ptr ca picasera la diferite materii, mi-am dat seama ca plang degeaba.

sunt sigura ca ai fost nervoasa,sincer si eu am fost putin suparata cand am aflat nota la romana pentru ca ma asteptam sa iau mai mult :cheer: ,nici io nu m-am omorat cu invatatul dar am avut foarte mare noroc si la romana si la biologie mi-a picat exact ce am citit cu o seara inainte,singura materie la care am facut variantele si la care am lucrat a fost matematica.....pe mine m-a ofticat foarte mult nu ma asteptam sa avad atata nepasare......sper ca de acum inainte sa nu mai ai parte de atata ghinion :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eram nervoasa ieri..si n-am mai stat sa iti spun, n-am rezolvat nimic ca n-am mai facut contestatie ptr ca m-am "certat" cu doamna din comisie, s-a atacat cand i-am sus de greseala si nu stia cum sa plece mai repede. N

mai..ti-am spus sa nu te intimidezi !!!

Acuma e mai greu cred sa se faca ceva. Cum adica s-a atacat?..in viata trebuie sa iti cunosti si sa iti aperi drepturile.

Nu stiu inca daca contestatiile s-au rezolvat. Tu spune ca ai martori care au auzit nota reala..si nu te lasa !

Daca se mai poate face ceva, de ce sa nu incerci? ce ai de pierdut?

 

cat despre cei care si-au picat unle materi..ce ai tu cu ei? Incearca in viata sa nu te ghidezi atat dupa cum se prezinta ceilalti si te concentreaza pe ce faci tu. Daca tu nu iti aperi drepturile, nimeni nu o sa o faca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pe diploma de Bac primita de la scoala, ce nota ti-au trecut?

 

doar la facultate iti cere diploma de Bac in carne si oase sau in copie legalizata, nu site-ul

Editat de Diela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si pe diploma de Bac primita de la scoala, ce nota ti-au trecut?

 

doar la facultate iti cere diploma de Bac in carne si oase sau in copie legalizata, nu site-ul

sa-ti explic..

La engleza am luat nota 9, a2a zi... cand m-am dus la scoala , m-am uitat pe lista de la scoala unde erau afisate notele la oral si chiar am spus unei colege "uite ce diferenta, la romana 6.50 si la engleza 9" apoi.. cand ajung acasa, i-am spus mamei ce am facut la rom. scris.. si fratemiu ia spus "spunei ca merita si ea sa stie" si m-am uitat la ei..asteptam sa-mi zica despre ce e vorba si mi-au aratat pe site si i-am zis ca n-are cum ca pe lista de la scoala e trecuta corect apoi am inceput sa ma informez ce pot face toti spunand sa astept ziua de contestatii, sa le zic. in ziua contestatiilor, in care am aflat si daca am luat bacu si cu cat, m-am uitat pe liste si era trecuta nota 8 nu 9 cum trebuia, si i-am spus dnei din comisie ca am o problema, mi-a fost modificata nota la oral la engleza din 9 in 8 .. bineinteles cand am spus asa a zis ca nu e vina ei ca ea a dictat corect ca nu o intereseaza si mi-a inchis usa in nas. m-a bufnit plansu :cry: pentru ca nu ma asteptam plus ca aveam emotii....toti ma intrebau ce am daca am picat si imi spuneau ca mai bine sa ma multumesc cu asta ca sunt f multi care au picat si pe nedrept.

poate ca trebuia sa insist :lol: ..dar n-am mai putut si dna din comisie se uita la mine cum plangeam 8-| imi venea sa...sar p ea :blink: :doh:))

asta e..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La probele orale ţi s-a dat o foaie pe care scrie "Fişă de examen BACALAUREAT", pe care sunt trecute notele luate la probele orale şi implicit semnăturile profesorilor care ţi-au dat nota. De ce nu te-ai dus cu ea?

Nu ştiu, să fi fost

Editat de Alexeevna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×