Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Problema.

Postări Recomandate

si la mine in lic o fost o problema de gen,dar la sport o colega a facut totul bine(a facut sport de performanta) si cand s-au afisat rezultatelesa trezit ca a luat 9,5 nu 10 cat ar fii trebuit,iar tipa care era in spatele ei pe lista a luat 10 si a gresit...a ajuns la concluzia ca i-a inversat notele pentru ca altfel nu se pot explica notele..ea nu a facut contestatie fiind vorba de 50 de sutimi,dar s-a interesat si i s-a spus ca la sport nu se poate fece co0ntestatie :D asa e la noi in tara :P

 

la mine la liceu rezultatele s-au afisat de ieri de la ora 3 :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si la mine in lic o fost o problema de gen,dar la sport o colega a facut totul bine(a facut sport de performanta) si cand s-au afisat rezultatelesa trezit ca a luat 9,5 nu 10 cat ar fii trebuit,iar tipa care era in spatele ei pe lista a luat 10 si a gresit...a ajuns la concluzia ca i-a inversat notele pentru ca altfel nu se pot explica notele..ea nu a facut contestatie fiind vorba de 50 de sutimi,dar s-a interesat si i s-a spus ca la sport nu se poate fece co0ntestatie :P asa e la noi in tara :tease:

 

la mine la liceu rezultatele s-au afisat de ieri de la ora 3 :rot:

pai sportul nu se trece pe foaia unde's trecute si notele de la oral? (intreb si eu, nu stiu)

deci am dormit f putin, visand ca am luat 5 pe linie. aoleu! nu mai am rabdare. sincer. :D

 

ce note ai avut?

Editat de Chikitina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca se face la fel ca la oral,io am dat geografie.,...

la romana 8,65...la mate 9,55,la bio 10 ,la geogra 10,romama oral 10,engleza oral 9,5...total 9,61

mie bacu mi s-a parut foarte nedrept,si io la romana ma asteptam sa iau mai mult,dar nu fac contestatie ca nu mai are rost,poate imi scade :rot:

 

cu cate ti-au modificat nota?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu cate ti-au modificat nota?

Felicitari!! :P :rot: normal eu voi lua mai mica nota.

mi-au pus nota 8.. aveam 9.. e 1 pct. dar am 6.5 la romana oral..si ma bazam pe engleza ca mai stiu fata de subiectul ce mi-a picat la romana..

 

 

 

:D Gata cu emoţiile? Ce note aţi luat,fetelor?:tease:

 

Felicitări K-ramel! Am văzut că multora le-a scăzut media nota de la rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×