Sari la conținut
Forum Roportal
Petru Clej

Alegeri europarlamentare - sondaj de opinie

Postări Recomandate

M a faci sa zambesc...nu sunt moderatoare la politica.

Eroare,domnul meu....

Este exact cum ti-am zis si nimic mai mult.

Pe cine sa votez, pe EBA? :doh:

Toti sunt o apa si un pamant....

 

Dacă nu vă pricepeți și sunteți analfabetă din punct de vedere politic, nu vă dați cu părerea, nu vă obligă nimeni. Am impresia că ați făcut o fixație cu EBA (e greu să rețineți alți candidați).

 

Și ca să nu mă acuzați că nu doresc că vă scot din neagra ignoranță politică

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe elena basescu o votez pentru ca vrea sa legalizeze iarba... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă nu vă pricepeți și sunteți analfabetă din punct de vedere politic, nu vă dați cu părerea, nu vă obligă nimeni. Am impresia că ați făcut o fixație cu EBA (e greu să rețineți alți candidați).

 

Și ca să nu mă acuzați că nu doresc că vă scot din neagra ignoranță politică

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dac
Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te agita! mesajele noastre releva cat stie un om de rand despre alegerile astea, despre candidati, cat vrea sa se implice si ce lehamite ii este de politicieni

de altfel, sondajele arata ca in intreaga Europa participarea la vot si interesul populatiei se anunta scazute

 

Asta se vede cu ochiul liber. Nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Și cine garanteaz
Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

 

Nenea de la Londra, nu merg la vot ca nu vreau sa particip la jaful de partid si de stat care se face cu turismul alora la Bruxelles, da? Nu vreau. Numai cand o vad pe Norica Nicolai, ca ea imi vine acum in minte, si ma gandesc ca va sta pe bani grei in vacanta in Belgia, pe loc imi vine greata.

 

Nu ma lua in seama, da? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:

 

Nenea de la Londra, nu merg la vot ca nu vreau sa particip la jaful de partid si de stat care se face cu turismul alora la Bruxelles, da? Nu vreau. Numai cand o vad pe Norica Nicolai, ca ea imi vine acum in minte, si ma gandesc ca va sta pe bani grei in vacanta in Belgia, pe loc imi vine greata.

 

Nu ma lua in seama, da? :o:

 

A propos de Londra, aici este un partid, UKIP - Partidul Independenței Regatului Unit care militează pentru retragerea Marii Britanii din Uniunea Europeană, care are un mesaj foarte clare: cu ce folos cheltuiesc britanicii 45 de milioane de euro pe zi pentru UE?

 

Dacă și dumneavoastră ați vrea să faceți ceva, nu să dați din gură pe un forum de copii t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă și dumneavoastră ați vrea să faceți ceva, nu să dați din gură pe un forum de copii t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×