Sari la conținut
Forum Roportal
Petru Clej

Alegeri europarlamentare - sondaj de opinie

Postări Recomandate

Pentru ca cei mentionati de Dvs. si adeptii lor au, pe langa euroscepticism care e un lucru nu prea rau, imens de multe lucruri cu adevarat rele. Iar faptul ca cei doi sunt niste bolnavi psihici notorii nu este nici macar primul dintre ele. Next. :o:

 

Care sunt acele lucruri "cu adevărat rele"?

 

Credeam ca vreti sa ne convingeti sa mergem la vot.... :doh:

 

Nu. Am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am vazut educatia aia politica. Am vazut numai raspunsuri arogante la replicile celorlalti useri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai lansat o discutie fix 'inteligenta'..

nu.ţi ajunge cat ai fost furat.

suntem o societate fara prinţipuri..care va sa zica ca nu le are...

ia vezi, te regasesti in personajul urmator....?

macar stii cine este?...

crezi ca s-au schimbat multe de atunci pana acum, in politica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu am vazut educatia aia politica. Am vazut numai raspunsuri arogante la replicile celorlalti useri.

 

 

Editat de Petru Clej

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care sunt acele lucruri "cu adevărat rele"?

PRM este o adunatura de personaje hilare fara alt discurs decat cel nationalist sovin. Nici nu stiam ca agreaza tema euroscepticismului.

Si ca toate partidele, de altfel, reprezinta o clica avida de putere fara nici o legatura cu interesul public.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PRM este o adunatura de personaje hilare fara alt discurs decat cel nationalist sovin. Nici nu stiam ca agreaza tema euroscepticismului.

Si ca toate partidele, de altfel, reprezinta o clica avida de putere fara nici o legatura cu interesul public.

 

Zău? Și de unde provin aceste partide? Cu ce sunt mai buni alegătorii care-i votează?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce dovadă mai bună dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă nu vă pricepeți și sunteți analfabetă din punct de vedere politic, nu vă dați cu părerea, nu vă obligă nimeni. Am impresia că ați făcut o fixație cu EBA (e greu să rețineți alți candidați).

 

Și ca să nu mă acuzați că nu doresc că vă scot din neagra ignoranță politică

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zău? Și de unde provin aceste partide? Cu ce sunt mai buni alegătorii care-i votează?

Aceasta tema este cam veche si cam prea mult discutata. Cam superficiala. Politicienii sunt oglinda societatii...nu sunt 100% de acord.

 

Cei neinregimentati politic si care nu merg la vot n-au nici o vina. Sunt neimplicati. Acestia sunt "buni", daca vreti. Este parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×