Sari la conținut
Forum Roportal
gifromeo

Impotent la 31 de ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta nu-i garantat nici cand vizitezi o pestera!!! Mama lui Monica Gabor si-a gasit sfarsitul Joi cazand un bolovan pe ea din Pestera Muierilor, vizita pe acolo in vacanta!!! Nici Asigurarea de Viata sau cea medicala nu te apara de moarte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Ma numesc Romeo si am 31 de ani.In 2003 am fost diagnosticat cu schizofrenie dupa mai multe diagnostice insa si acum diagnosticul final este proces schizo-afectiv.

Desi in prezent pot sa lucrez si sa imi castig existenta am o mare problema si anume impotenta .

Urmez un tratament cu Seroquel pe care il iau de 4 ani insa m-am ingrasat foarte mult si nu mai simt atractie sexuala fata de sotie.Pur si simplu nu ma intereseaza sexul.

Dar problema este ca desi excitarea merge pana la un punct ,mai incolo nu se mai poate.

Legat de acest medicament ,desi m-a pus pe picioare pentru ca in starea in care am fost nu mai credeam ca mai imi revin am aceasta mare problema cu viata sexuala.

Sotia mea este si ea ingrijorata desi nu se arata.M-am imbolnavit in timpul cat eram necasatoriti si totusi a acceptat sa se casatoreasca cu mine desi stia exact ce si cum am de suferit.

Dar de multe ori stau si ma gandesc ca poate nu trebuia sa ii stric viitorul sau trebuia s-o las in pace insa acum e prea tarziu.

Cand eram in stare mai rea nu aveam acele simptome pe care le au schizofrenicii de obicei adica hlucinatii vizuale sau auditive ci doar plangeam foarte mult si nu puteam sa dorm.

Dupa o lista de medicamente pe care l-e-am tot incercat cum ar fi Zyprexa dupa care m-am simtit mai rau sau Rispolept acum spuneam ca iau Seroquel.

L-as schimba dar ma tem sa nu pierd locul de munca ,sa castig si eu un ban.Pot sa dorm dar acum dela 78 de kg am 115 kg.

NU STIU CE SA FAC.as incerca tratamente naturiste sau altceva pentru viata sexuala .iN REST NUMAI BUNE .DACA CINEVA POATE SA MA AJUTE SA IMI SCRIE PE MAIL.MULTUMESC!

Problema ta se rezolva prin...hipnoza! Ai avut in trecut o infectie netratata ori,tratata insuficient (posibil,BTS ori,ceva asemanator) ori,te-ai lovit la coloana vertebrala cindva,posibil,in copilarie. Regresia iti va revela cauza si-ti va rezolva problema.Totul e sa gasesti un tip inteligent.Am zis inteligent,sa accepte solutia...nu,docent! Nu trebuie sa aiba diplome ci,minte! Nu mai lua medicamente ca te nenorocesti! Nu ai schizofrenie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×