Sari la conținut
Forum Roportal
gifromeo

Impotent la 31 de ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut ca am starnit destul de multe discutii legat de ceea ce mi se intampla mie.Va multumesc tuturor insa eu cred ca medicatia trebuie luata in continuare cu toate ca efectele adverse sunt destul de nasoale.

Am spus ca am 115 kg insa ele nu se prea vad asa tare la inaltimea mea 1,87.

Desi am acest diagnostic final va mai spun ca am absolvit un colegiu universitar pedagogic si o facultate.

In prezent lucrez ,ce e drept destul de solicitant .

Solutia pe care o caut eu este pentru impotenta pentru ca sunt constient ca odata ce esti diagnosticat cu o boala psihica chiar si cu depresie reactiva cum spunea cineva mai jos nu mai scapi de ea.Toata viata trebuie sa iei medicamente pentru sistemul nervos.

Pot sa spun insa ca eu m-am obisnuit cu aceasta iedee(de a lua medicamente),nu ma cred nici stalin nici hitler sau altcineva.

Le multumesc oricum celor care m-iau raspuns si care au intrat discutie pe aceasta tema a bolilor psihice.

Cu respect Gif Romeo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

du-te la un psiholog de cognitiv comportamentala. iti vei reforma gandirea si ai sa incepi sa te bucuri de viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut ca am starnit destul de multe discutii legat de ceea ce mi se intampla mie.Va multumesc tuturor insa eu cred ca medicatia trebuie luata in continuare cu toate ca efectele adverse sunt destul de nasoale.

Am spus ca am 115 kg insa ele nu se prea vad asa tare la inaltimea mea 1,87.

Desi am acest diagnostic final va mai spun ca am absolvit un colegiu universitar pedagogic si o facultate.

In prezent lucrez ,ce e drept destul de solicitant .

Solutia pe care o caut eu este pentru impotenta pentru ca sunt constient ca odata ce esti diagnosticat cu o boala psihica chiar si cu depresie reactiva cum spunea cineva mai jos nu mai scapi de ea.Toata viata trebuie sa iei medicamente pentru sistemul nervos.

Pot sa spun insa ca eu m-am obisnuit cu aceasta iedee(de a lua medicamente),nu ma cred nici stalin nici hitler sau altcineva.

Le multumesc oricum celor care m-iau raspuns si care au intrat discutie pe aceasta tema a bolilor psihice.

Cu respect Gif Romeo!

 

Nu e adevarat ce spui tu aici. Depresia este datorata minciunii in care traiesti. Este strigatul de ajutor al eu-lui tau care vrea sa nu mai traiasca in minciuna. Bineinteles ca tu nu il mai auzi ca e prea mare mormanul de gunoi de deasupra lui. Cauti solutiile acolo unde nu sunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Depinde ce fel de medicatie alegi. Daca mergi pe produse care au in compozitie ingredienti chimici cu siguranta o sa ai efecte adverse. Posibil sa nu fie chiar atat de mari acele efecte, dar exista. In schimb, daca optezi pentru suplimente facute doar din plante, nu prea ai ce sa patesti. Reactioneaza poate mai greu spre deosebire de cele care au in componenta substante chimice, dar cel putin nu provoaca efcete secundare.

Un produs destul de eficient facut din plante e Vigrax. O sa pun o poza cu el deoarece foarte multa lume il confunda cu alte medicamente care au aproximativ aceeasi denumire!:)

vigrax---pro-dlouhotrvajici-er.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poze Before/After folosit pastila nu exista?

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de medicamente exista si terapie prin gimnastica dat de medicul de specialitate. In State celor cu accidente de masina sau orice fel, dupa operatii si de stat lungi saptamani in pat se recomanda si chiar le obliga sa faca terapie sa-si recapete si acel organ vitalitate!!! Este extrem de important, altfel raman pe veci impotenti barbatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×