Sari la conținut
Forum Roportal
jeans_mania

Ce marci de jeansi va plac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum spunea cineva pe aici cumpar blugii care-mi vin bine si care imi plac. Eu inca nu-mi permit Levi's, Lee sau Miss sixty.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt inebunanita :clapping: dupa stilul casual si mai ales dupa jeansi. Daca as putea as purta jeansi in fiecare zi dar trebuie sa merg si la munca. Am incercat cred ca toate marcile posibile si am ajuns la concluzia ca cei de la Kenvelo se potrivesc cerintelor mele. Nu am luat niciodata teapa de la Kenvelo. Acum am doua perechi de aproape doi ani care sunt in stare foarte buna. Dar in schimb am luat o plasa cu cei de la Levi's de am zis ca voi mori. Tiparul super cool, dar dupa prima spalare s-au decolorat (mam a folosit Persil black la spalare) si in plus sau largit pe fund. Calitatea lor lasa de dorit. :P

 

 

Care sunt marci voastre preferate? Ale mele sunt Kenvelo si Motors

Care marci care v-au dezamagit? De ce? Pretul unui Levi's nu justifica calitatea, brandul ... poate. Am inteles ca jeansi din romania sunt altfel decat cei din vest. Cineva stie?

Ceva sugestii?

 

 

VA PUPIC si astept parerile voastre :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yo yo em

am achizitionat mai nou Pipper din Auchan. Pret vs. calitate super buni. Pot spune ca se compara bine. Am si eu in dulap toate marcile.

 

1. Kenvelo - calitate buna, pret :o:

2. Diesel - calitate buna, pret :P

3. Mustang - calitate super , pret :P

4. TRK (Zara) - calitate beton, pret :P

5. Armani - calitate extra , pret oh :o:

 

Liev's-ul a dat mamei batai de cap. Nu poti sa spui ca produsul din romania este bun. Mai ales ca gasim colectii fumate :clapping: Pacat ca si in romania sunt tineri ca noi care dorim haine cool si trandy.

Motor mi-a intrat la apa. Spalat conform etichetei........

 

Sugestii, hmmmm multe. Dar mai bine firmele care aduc jeansi sa faca un studiu de piata, sa ceara consultanta la firme de marketing nu de la agentii de publicitate.

 

 

Cool guys :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant ce citesc in aceste mesaje.

 

Eu spal jeans in ultimii 30 de ani si n-am avut probleme de nici un fel niciodata cu nici o marca.

 

Chiar ierei am spalat 7 perechi a lui fiul meu, si n-am folosit un detergent special doar universal care curata !!!

 

Cred ca sint contrafacute cele din RO ca altfel materialul DENIM intra la spalat la apa dar revine dupa forma corpului la purtare.

 

Imi pare rau de ce aud si sper ca n-ati paltit scump. Nu mai castigati erati daca ati fi cumparat in Second Hand ???

Erau originali si fara bataie de cap.

 

Nu lasa culoare in conditii normale adica cei originali americani !!!

 

Eu nu port jeans, dar o sa merg maine sa ma uit in magazine poate-mi gasesc ceva sa-mi placa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am descoperit o firma d blugi...X-cape...mi`am luat 2 pereki..sunt ft multzumita de calitatea shi aspectul lor..shi sunt chiar accesibili (1 mil jumate-2) :spiteful: in rest...Versace sunt super ! Tommy Lee jones... :doh: neahh!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu pot sa zic ca am o marca preferata de blugi, ii aleg in functie de model si de cum imi vin. iar blugii mei preferati ar trebui sa imi micsoreze fundul.. sa imi lungeasca picioarele.. si cam greu ;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×