Sari la conținut
Forum Roportal
jeans_mania

Ce marci de jeansi va plac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

DONDUP sunt cei mai in voga. Nu in comunitatea turca, marocana, etc...... Aia cumpara de la IT.

 

Mai imi plac C/P Company si COAST/WEBER/AHAUS.

 

tot cei mai buni raman levi's, lee, wrangler ....dar probabil nu sunt pe gustul multora care posteaza pe-aici (cei cu D&G sau leecooper spre exemplu) pentru ca pastreaza aceeasi linie clasica si lipsita de orice aplicatii inutile :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tot cei mai buni raman levi's, lee, wrangler ....dar probabil nu sunt pe gustul multora care posteaza pe-aici (cei cu D&G sau leecooper spre exemplu) pentru ca pastreaza aceeasi linie clasica si lipsita de orice aplicatii inutile :)

 

Pt un anumit target, da, sunt cei mai buni. Insa, daca vrei sa fii trendy si sa ai o calitate exceptionala a materialului, DONDUP sunt de departe cei mai buni. Folosesc un material special dezvoltat si f scump, care nu se deformeaza. Iar design-ul, sa nu mai vorbim. Fata de moda americana............. care e la pamant.Ai vazut ce modele fac Levi's pt negrii rapperi? Aia-i moda mijto? Pai, se coboara vreun european la nivelul ala?

Editat de zexelica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lewis Strauss!

 

Asa le zice in Buzau? :pardon:

 

 

Glumeeeeeeeeesc :) :beee:

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea port blugi,pentru ca am invatat la cursurile de infrumusetare ca o adevarata lady nu poarta asa ceva,dar ma rog am doua perechi de la Lee cooper

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×