Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

2 Black CATS

Postări Recomandate

Ce ziceti de copilasii mei. Si mai am un ciobanesc romanesc (nebru ca pana corbului) la tara dar imi pare rau ca nu am poze la mine. Sunt plecat din tara si astea le-am primit pe tf. mobil se poate vedea si din calitate.

post-13439-1133426394_thumb.jpg post-13439-1133426467_thumb.jpg post-13439-1133426540_thumb.jpg post-13439-1133426716_thumb.jpg

 

Totusi, in topicul asta era vorba despre 2 pisici negre, asa ca aveti grija cand ne vedeti, nu carecumva sa avetzi ghinion :band:" :party:" :clown:" desi noi facem tot posibilul sa aveti numai :sorry: :tease: :doh: :P

 

Black Cat imi cer mii de scuze ca deviez de la topic dar nu imi da voie sa iti trimit un mesaj personal.

Aveam si eu o intrebare. Cum ai facut de ti-ai creat pagina aia www.narcisa.ro? vroiam sa imi creez si eu ceva cu ro si nu prea gasesc numai de exemplu .blabla.ro

 

P.S. - Emailul meu este bercyfirst@yahoo.com daca ma poti ajuta...

Te rog!

Multumesc!

Editat de bercyfirst

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare bine sa vad atati iubitori de animale pe aici! :drunk:

si eu am o pisicuta neagra (seamana cu cea din avatar), si una mare tigrata.

saptamana trecuta am mai gasit una superba mica si extrem de dulce pe strada. am "cazat-o" la o prietena pana i-am gasit un camin permanent. dar trebuie spus ca tare greu i-am gasit un stapan. lumea in general ori are deja animale de casa, ori nu isi doreste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut 2 caini, dar acum nu-i mai am, din pacate. Nu-i conveneau mamicii mele, pentru ca nu erau invatati sa isi faca nevoile afara :drunk: . I-am tinut ceva timp, iar apoi i-am dus la curte.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

matze negre, caini negri, eu am un caine alb 8)

poza:

88695_1.JPG

Editat de neuron

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi plac pisicele negre dar mata mea are doar capul, labutele si coada neagra..trebuie sa ma multumesc cu putin, nu? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma pot lauda cu o crescatorie de catei.Am 10 din care 5 sunt pui,nascuti in decembrie

Iata cateva poze cu ei

Toti au fost comunitari :P

post-21804-1139683951_thumb.jpg

post-21804-1139684219_thumb.jpg

post-21804-1139684265_thumb.jpg

post-21804-1139684318_thumb.jpg

post-21804-1139684357_thumb.jpg

Editat de Killarescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa vedem daca ghiciti: Ei, bine, tocmai am primit o pisica ... neagra!!!

Au aruncat-o in vecini niste oameni rai, are o labuta rupta si niste ochi asa de mari si tristi. Si era rupta de foame, ca au aruncat-o pur si simplu, fara sa le pese ca si ea e un biet sufletzel

Eu tot nu pricep cum pot fi unii asa :doh:

 

Asa am gasit-o si eu pe prima mea pisicuta. Nu avea labuta rupta, dar era tot neagra, micuta si atat de slaba....ti se rupea inima.Timp de doua zile dupa ce am luat-o acasa, i se facea rau dupa ce manca. Cred ca nu mancase de cateva zile. :)

Apoi s-a facut mare si grasuna, toata lumea credea ca e motan. :spiteful: Acum nu mai e...intr-o seara a iesit din curte si a prins-o un caine...i-a rupt coloana. Am fost cu ea la mai multe cabinete, dar ...nu mai avea nicio sansa. Uffffff. Mai am trei pisici pe acasa, dar niciuna nu se compara cu Pisa. Mi s-a facut un dor de ea in seara asta... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×