Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

2 Black CATS

Postări Recomandate

toooaaaate animalele sunt foarte dragutze.................... :blink: sa stiti ca eu sunt christinik@ dar se pare ca, contul meu a disparut.......e bine macar ca pot vorbi iar cu voi...multa sanatate animalelor si posesorilor de animale. dar cei ce intradevar le iubesc.....nu cei care tin un animal de companie doar asa .....mila.......si atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hei, people! Uneori se intampla lucruri interesante!

 

Hai sa vedem daca ghiciti: Ei, bine, tocmai am primit o pisica ... neagra!!!

Au aruncat-o in vecini niste oameni rai, are o labuta rupta si niste ochi asa de mari si tristi. Si era rupta de foame, ca au aruncat-o pur si simplu, fara sa le pese ca si ea e un biet sufletel

 

Eu tot nu pricep cum pot fi unii asa ;)

 

Asa ca, dupa cate se pare, e voia destinului sa fim 2 Blacca CATS.

 

 

 

si eu am o pisica neagra acasa...dar cu putin alb pe burtica..:jester: si e super jucausa si plina de viata. are niste ochi mari si verzi parca sunt de smarald :flowers: . a venit la noi la bloc asta vara si de cand am vazut-o mi`a placut, si nu numai mie ci si mamei caruia nu`i place sa tina animale in casa...dar pisicii asteai n`avea cum sa`i reziste. :P

post-87476-1176314282_thumb.jpg

post-87476-1176314405_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe... vad ca am ajuns unde trebuie... la pisici negre. Am 3 bucati: Freddie, pisica mea Neagra, ochi verzi, superba si Pic & Poc, fetitele ei de nici doua luni, carora le caut stapani urgent!!!

 

Le puteti vede si in poze si daca va place de ele si vreti sa va inveseleasca la voi acasa chiar, puteti sa ne si vizitati. :(

Eu am 0741 043 152 si cristina.constantinescu@gmail.com. Poate daca nu vreti chiar voi o pisicuta neagra si norocoasa, prietenii, cunostintele, rudele voastre vor, asa ca dati mai departe vestea. Multumim, Cristina, Freddie, Pic si poc. ;)

 

post-100264-1181129299_thumb.jpg

post-100264-1181129363_thumb.jpg

post-100264-1181129397_thumb.jpg

post-100264-1181129413_thumb.jpg

post-100264-1181129456_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×