Sari la conținut
Forum Roportal
crocobaur

Va plac barbatii parosi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...normal +promotie de primavara. deci.......mult par. hormoni aia care face paru ii face.....altfel

 

barbatii spani e muieri in toate. trust me.

wooow :king2:

 

stiam io ceva :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wooow :king2:

 

stiam io ceva :>

 

 

da, parca se cheama testosteron sau ceva de gen.....

Persoanele......imblanite au un comportament sexual mai diferit decat cele....ne.

defapt tot caracteru e altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parosii,se pot epila,dar spanii? :>

:king2: am vazut unul la salon, venise exact intre 2 ture cum i se spusese, 3 femei erau calare pe el si a patra il epila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM VOTAT... SA AIBA ACOLO UMPIC DE BLANITA EXACT PE UNDE TREBE... CAT SA AM IO PRIN CE SA IMI INCURC DEGETELELE... :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
semi-parosi? :king2:

 

si unde e legatura cu 1 aprilie? :>

 

semi-parosii intra la categoria parosi, evident

deci atunci parosi, dar totusi prefer sa nu aiba par pe spate si prea mult pe piept-burta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, parca se cheama testosteron sau ceva de gen.....

Persoanele......imblanite au un comportament sexual mai diferit decat cele....ne.

defapt tot caracteru e altfel.

Fluffy, nu dezvolti putin ideea? :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a confirmat de catre dermatologi ca barbatii cu o pilozitate accentuata sunt cu adevarat mai virili. 8)

 

Explicatia consta in faptul ca testosteronul este in exces, ceea ce provoaca si o dorinta sexuala mai accentuata.

 

Despre barbatii cu chelie, despre care se spune ca ar fi, de asemenea, virili, dermatologii spun ca nivelul lor de testosteron este normal, ceea ce inseamna ca dorinta lor sexuala nu este una iesita din comun.

Editat de crocobaur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a confirmat de catre dermatologi ca barbatii cu o pilozitate accentuata sunt cu adevarat mai virili. 8)

 

Explicatia consta in faptul ca testosteronul este in exces, ceea ce provoaca si o dorinta sexuala mai accentuata.

 

Despre barbatii cu chelie, despre care se spune ca ar fi, de asemenea, virili, dermatologii spun ca nivelul lor de testosteron este normal, ceea ce inseamna ca dorinta lor sexuala nu este una iesita din comun.

 

Chelia.....virila????? wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :- :lol: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×