Sari la conținut
Forum Roportal
crocobaur

Va plac barbatii parosi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

depinde ce fel de par si unde ii au cei parosi 8)

da' tie iti plac barbatii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si atunci ?

 

 

si atunci nimic...ziceam doar ca nu le sta bine in general barbatilor cu mult par atat pe cap gen plete cat si par pe piept sau cel mai rau pe spate 8) la un barbat ii sta bine sa aibe par scurt si gelat dar nu si par pe piept sau in alte locuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si atunci nimic...ziceam doar ca nu le sta bine in general barbatilor cu mult par atat pe cap gen plete cat si par pe piept sau cel mai rau pe spate 8) la un barbat ii sta bine sa aibe par scurt si gelat dar nu si par pe piept sau in alte locuri.

 

...hai nu ma-nebuni!!!!!! Gata, nu mai mananc nimic in seara asta. Nu stric mancarea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi plac barbatii care se epileaza....barbatul trebuie sa fie barbat, sa-si pastreze masculinitatea, sa arate mai "neingrijit"...nu imi plac cocotele absolut deloc. Nu-i suport pe barbatii care se penseaza :spiteful: si care au grija de ei ca o femeie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut un asistent care nu avea 2 spancene, ci una, unita asa pe linie mediana.

Ii spuneam : Spranceana.

 

Daca stau sa ma gandesc imi placea de el. :spiteful:

Editat de Lily Anne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si atunci nimic...ziceam doar ca nu le sta bine in general barbatilor cu mult par atat pe cap gen plete cat si par pe piept sau cel mai rau pe spate :spiteful: la un barbat ii sta bine sa aibe par scurt si gelat dar nu si par pe piept sau in alte locuri.

 

Ce vorbesti tu aici Rafi? Sunt unii barbati carora le sta superb cu parul lung.Iar in privinta parului de pe corp,unde se afla el....asta e chestie de gust.Unor femei le place altora nu....nu exista un sablon anume dupa care trebuie sa se conforme un barbat ca sa fie atractiv.

 

Na aici barbati pletosi.Daca astora nu le sta bine cu "mult par in cap"...apoi ce sa mai zic...:spiteful: :cry:

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetelor, va intreb aici, fara sa fac chestionare. Va plac barbatii cu par pe corp?

 

Da.Barbatii cu ceva par pe corp ...sa nu fie nici ca-n palma,dar nici sa nu concureze cu maimutele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

To each his (her) own.

 

Dar eu cred ca e o chestie de trend. Acum vreo 20 de ani (si nu numai) barbatii se radeau pe piept cu obstinatie, mai-mai le-o creste si lor par pe piept.

 

Pilozitatea denota masculinitate, asa ca nu inteleg expectorarea unora cand vine vorba de ea.

Sigur, iese din discutie elementul de igiena. Parul de pe piept se poate scurta.

Epilatul la barbati mi se pare la fel de gratios ca si ragaitul la femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×