Sari la conținut
Forum Roportal
crocobaur

Va plac barbatii parosi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fetelor, va intreb aici, fara sa fac chestionare. Va plac barbatii cu par pe corp?

 

 

Eu imi sustin parerea expusa pe tipicul lui exe. Da, imi plac barbatii parosi. Si ii prefer oricand unui span, pe cei cu par pe spate, piept, picioare.

 

Dezvolt abia dupa ce vad raspunsurile voastre :king2:

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca trebuia sa-si arate autoritatea cumva, doamna moderatoare a inchis un topic care nu avea nimic de-a face cu 1 aprilie.

 

Fetelor, va intreb aici, fara sa fac chestionare. Va plac barbatii cu par pe corp?

 

 

Eu imi sustin parerea expusa pe tipicul lui exe. Da, imi plac barbatii parosi. Si ii prefer oricand unui span, pe cei cu par pe spate, piept, picioare.

 

Dezvolt abia dupa ce vad raspunsurile voastre :king2:

 

 

 

 

Ador barbatii cu par!!! ma excita la prima atingere si n-au de regretat NIMIC ..... sincer.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac animalele neparoase si fara maieu.

Am raspuns corect?

Ce premiu primesc?

 

 

 

O pisica tunsa!!! sau una fara par, e o rasa din asta am vazut la TV, dar mie nu-mi place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ador barbatii cu par!!! ma excita la prima atingere si n-au de regretat NIMIC ..... sincer.

....me tooooooooooooooooooo. + maieu' de rigoare :king2: :> :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac animalele neparoase si fara maieu.

Am raspuns corect?

Ce premiu primesc?

Nu se premiaza. Se cerea doar parerea forumistelor :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuuuuuuu. Nici sa nu aud de asa ceva

O chestiune de GUSTibus :>

Si ce faci in cazul in care este iarna si te indragostesti de un barbat. Vine primavara, ajungeti si voi la camasa cu maneca scurta, iti fuge manuta (neastamparata) sub camasa lui si observi ca e...paros. Ce faci? :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce faci in cazul in care este iarna si te indragostesti de un barbat. Vine primavara, ajungeti si voi la camasa cu maneca scurta, iti fuge manuta (neastamparata) sub camasa lui si observi ca e...paros. Ce faci? :king2:

 

Nu spun nimic din prima. Dar nu o sa imi placa acest lucru si o sa astept un moment potrivit sa ii spun ca ar fi mult mai sexy fara par :P Evident ca nu astept faza cu canapeaua.

Fetelooooor, nu din prima searaaaa :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu spun nimic din prima. Dar nu o sa imi placa acest lucru si o sa astept un moment potrivit sa ii spun ca ar fi mult mai sexy fara par :P Evident ca nu astept faza cu canapeaua.

Fetelooooor, nu din prima searaaaa :>

Clar ca nu spui nimic din prima, daaar ce te faci tu daca te indragostesti fara remediu de el inainte de a afla ca e paros?

 

Adica este pilozitatea barbatului repugnanta pentru voi? :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×