Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

Gradele pe roportal

Postări Recomandate

Nu stiu daca s-a mai discutat sau unde...am vazut ca nick-ul meu apare acum cu culoarea albastra probabil ca la un anumit nr de mseaje se schimba asta. Pot fi mandra de asta?... dati-mi voie va rog :P

 

<Apropo de grade imi amintesc ca am fost avansata in gradul de comandant de detasament in scoala primara tocmai putin inainte sa cada Ceusescu, asa ca m-am bucurat putin de functie :P >

haahaa :ok:) Si eu eram clasa a-III-a prin 1989 iar in trimestrul I am fost avansat la acelasi grad, aveam snur galben deschis la uniforma de pionier spre deosebire de comandantii de grupa care aveau rosu :P In trimestrul II n-am mai apucat sa-mi exercit "mandatul" pt ca a intervenit... Revolutia... :P :spiteful: Ce vremuri... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stergeti-mi cateva mesaje, ca sa nu mai imi fie albastru user-ul.

Na, ca te-ai albastrit de invidie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca mai e pe undeva dar mai scriu inca o data:

Ghiocel 0-5 mesaje

Boboc 5-50 mesaje

Garoafa 50-100 mesaje

Lalea 100-250 mesaje

Trandafir 250-500 mesaje

Crin 500-1000 mesaje

Orhidee 1000+ mesaje

 

Gradul se poate schimba dupa 100 de mesaje.

 

Un membru trece din "Members" in "Full Members" la 15 mesaje.

Un membru trece din "Full Members" in "Advanced Members" la 500 mesaje.

 

Cei din "Members" nu pot trimite mesaje private.

Cei din "Advanced Members" sunt albastrii :stars:

Intre grupuri mai sunt si mici diferente la spatiul disponibil pentru atasamente.

Stimate ROPORTAL,unii au implinit numarul de mesaje cu''mda'',''nu''sau un zambet! Eu am albit si mai mult cautand prin carti!Cred ca ar fi corect de evaluat si calitatea comentariuluiIin plus,''quote'' maninca mult din memorie si lungimea comentariului;poate gasiti o alta solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ca e cam greu sa se indeplineasca ce zici tu... ar fi o munca titanica sa stea cineva sa citeasca toate mesajele unui user .. sa ii dea calificative si apoi sa aprezieze ce fel de grad sa primeasca. daca vi cu o idee mai concreta ... poate o iau in considerare astia de la Ro portal... dar sincer mie mi se pare imposibil..

 

 

aaaa... si inca ceva.. un mesaj lung nu este neaparat si de calitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×