Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

Gradele pe roportal

Postări Recomandate

De ce este asa de important sa nu fiu... :flowers:

Adica ..ce cistigati si ce pierdeti ..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

firul discutiei... rabdare... timp... si oricat de aiurea ar suna "seriozitatea" discutiei. daca cineva chiar are o problema ca pisica este gri cu dungi negre sau neagra cu dungi gri... nu ii pica bine sa vina cineva si sa intrebe "dar galben ce are?" sau "de ce nu vrei caine?". exista sectiuni in care este ok sa faci asa ceva. dar exista sectiuni in care este total deplasat, oricat de normal li s-ar parea unora sa nu ia in serios o tema sau alta.

 

in afara de asta, offtopic se face in gasca.

in primul rand, un banc, o gluma, un mesaj destins e ok. dar urmatorii cinci nu vor mai posta la subiect, ci vor da reply la banc. si asta deja nu mai e ok.

in al doilea rand, de obicei sunt mereu aceiasi si aceiasi care isi muta cafeaua si biscuitii in toate temele. se creaza un cerc relativ inchis, in care nu tuturor le place sa intre, nu vor sa intre, sau nu pot sa intre. cei care doresc sa o faca, o pot face linistiti la chat offline. acolo nu se sterg nici macar mesajele cu un emoticon. dar sa se intample asta pe orice topic, este lipsa de consideratie, daca nu de respect fata de acei oameni. e un fel mai altfel, dar la fel de evident de a zice "mai du-te-n p...ana mea de aci, ca si asa nu ma intereseaza ce vrei tu daca nu ai chef sa te tragi de sireturi cu mine; vezi-ti de treaba si lasa-ma dracului in pace sa iti fac varza topicul ca vreau sa stiu ce a facut x de cand mi-a dat buna dimineata pe chat". cu toata parerea de rau, chestia asta nu pot sa o inteleg, mai ales dat fiind faptul ca exista o sectiune taman pentru asemenea discutii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu faptul ca off topic se face in gasca si nou venitii sunt totalmente ignorati...indiferent de seriozitatea lor naiva si demna de luat in seama.

Poate nu imi pasa, dar, pretind ca simplu forumist, sa fie respectate regulile si... sau mai ales de ... gasca.

Multumiri anticipate. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam aiurea ce spui..dar asta e .

Eu nu consider ca se pierde firul discutiei ,pentru ca in final cel care scrie isi spune parerea despre acea tema .

Si chiar daca nu ea raspuns ce ar trebui ,asta este parerea lui sui cred ca trebuie respectata .

Si o sezatoare de spus poezi daca era ,tot se gasea unul care sa spuna o remarca sau ironie ne la locul ei.

Si nu inteleg de ce se sterg mesajele ce contin doar emoticoane ,poate ca raspunsul meu este un zimbet,ce fac scriu asta sau.. :flowers:

Si ce cistigati ,daca stergeti,mesajele..?

 

*Ydeea,nu cred ca nou veniti sint ignorati,..atita timp cit au ceva de spus ..inteligent.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cam aiurea ce spui..dar asta e .

Eu nu consider ca se pierde firul discutiei ,pentru ca in final cel care scrie isi spune parerea despre acea tema .

Si chiar daca nu ea raspuns ce ar trebui ,asta este parerea lui sui cred ca trebuie respectata .

Si o sezatoare de spus poezi daca era ,tot se gasea unul care sa spuna o remarca sau ironie ne la locul ei.

Si nu inteleg de ce se sterg mesajele ce contin doar emoticoane ,poate ca raspunsul meu este un zimbet,ce fac scriu asta sau.. :flowers:

Si ce cistigati ,daca stergeti,mesajele..?

 

*Ydeea,nu cred ca nou veniti sint ignorati,..atita timp cit au ceva de spus ..inteligent.

 

Nu am spus ca sunt ignorata si chiar nu mi-ar pasa prea mult. am venit aici sa ma deconectez. Membri roportal din Cluj-Napoca m-au invitat deja la intalnire, dar, din pacate nu eram in Cluj-Napoca sambata. Urmeaza o alta intalnire.IGNORATA NU!!! Dar unii sunt, exista discutii in care nu ai ce sa mai zici daca altii chiar le stiu deja pe toate...offtopic, evident. :friends:

 

Pai se cere IQ-ul?

Cat imi dai? :jester: Joke! :flowers:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am spus ca sunt ignorata si chiar nu mi-ar pasa prea mult. am venit aici sa ma deconectez. Membri roportal din Cluj-Napoca m-au invitat deja la intalnire, dar, din pacate nu eram in Cluj-Napoca sambata. Urmeaza o alta intalnire.IGNORATA NU!!! Dar unii sunt, exista discutii in care nu ai ce sa mai zici daca altii chiar le stiu deja pe toate...offtopic, evident. :o:

 

Pai se cere IQ-ul?

Cat imi dai? :D Joke! :cry:

Ciudat!Eu ca sa ajung pe roportal trebuie sa ma CONECTEZ!Tu cum o faci deconectindu-te?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×