Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

Gradele pe roportal

Postări Recomandate

Eu vreau sa imi explicati culorile noi si nu mai vreau sa fiu BOLD

Arat asa Daydreamer. E urat!!! :think: :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Admin

Super Moderatori & Editori

Moderatori

 

peste 500 post-uri - ADVANCED MEMBER

peste 2500 post-uri - SILVER MEMBER

peste 5000 post-uri - GOLD MEMBER

Deci tu esti bold pentru ca ai vorbit prea mult :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci tu esti bold pentru ca ai vorbit prea mult :flowers:

 

Se socotesste NUMARUL de mesaje sau CALITATEA acestora???

 

Pui zilnic emoticoane si te faci de aur si argint. De parca ar conta!

 

Intrebare seriosa si chiar as dori un raspuns. Mersi anticipat. :friends:

 

INTREBARE NESERIOSA: SUNT SI CU PILE??? adica pe Forum! :flowers:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea ...Roz...dar numai pe al meu.. :flowers: :flowers:

 

Da normal...Ydeea..cine e lacatus,manichiurista..cum. :friends:

Aia au..pile.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, normal, cum de nu m-am gandit, ce bine ca m-ai luminat! Deci manichiuristele si lacatusii!!!

Meriti tagliatele!!! :flowers:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se socotesste NUMARUL de mesaje sau CALITATEA acestora???

 

din pacate, ai dreptate. nu putem insa contoriza "calitatea" mesajelor. cel putin nu deocamdata. la fel cum ai dreptate si in privinta offtopicelii membrilor vechi. si culmea, tot ei sunt cei care sar de fund in sus cand li se sterg mesaje, tocmai pe motiv ca isi aroga niste drepturi de fapt inexistente in virtutea "vechimii" pe site.

 

incercam pe cat posibil sa tinem in frau tendintele offtopic. dar la 2500-3000 mesaje pe zi... facem si noi ce putem. oricum, s-a relansat ofensiva offtopic cu forte proaspete. schimbam putin structura sistemului de moderare si speram ca in timp sa ii dam cumva de capat.

 

insa, ramane la fel de valabila maxima ca un forum este doar atat de bun (din punct de vedere al calitatii discutiilor, ma refer), cat sunt utilizatorii sai. unii nu rezista tentatiei de a-si ura buna dimineata si a se intreba ce au mancat la micul dejun pe toate temele pe care se intalnesc, la fel cum altii nu rezista tentatiei de a se baga in seama pe toate topicurile, fie si numai postand "ce-i aia?" sau "si eu".

 

mai exista si categoria de user atotstiutor care s-a nascut invatat in toate domeniile, sau cel putin in cele la care posteaza si care de la a treia replica la tema simte nevoia sa ia la misto de doi bani utilizatorul care a indraznit sa puna o intrebare punand intrebari stupide sau facand remarci si mai stupide... dar care nu le poti sterge pe motiv de offtopic. si nici nu poti sanctiona userul pentru ca nu este in stare sa discearna intre teme de discutii serioase si chat offline sau cotul vesel, sau pentru ca pur si simplu nu are bunavointa sa ia in serios probleme care i se pot parea hilare dar sunt serioase pentru cel care le-a ridicat. gata, nu mai zic nimic... :flowers:

 

in fine... ideea este ca nu ai cum sa judeci in mod obiectiv calitatea mesajelor. si mai ales nu ai cum sa o cuantifici. cine e destept, isi da seama de asta, si nu se uita la numarul de posturi ci la ceea ce zic ele. cine nu.... vaneaza ranguri. cert este ca pe forum e loc pentru toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×