Sari la conținut
Forum Roportal
crista_c

Cum iubesc ei? dar ele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce crezi tu ca iubim diferit? dragostea nu e una si aceeasi, Crista?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce crezi tu ca iubim diferit? dragostea nu e una si aceeasi, Crista?

 

 

De ce crezi ca e o diferentaintre iubrea ei sau a lui? oare nu toti iubim....? poate difera intensitatea dar in rest eu zic aceasi iubire ca e

 

Cat de mult tinem sa spunem ceva in loc sa tacem.

Era neaparat nevoie sa pui o intrebare care tocmai ai fost pusa cu cateva minute in urma?

Sau crezi ca formularea ta este mai clara?..............................

 

Astia santem :spiteful:

Editat de otilia_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum iubeste o femeie si cum iubeste un barbat? astept cat mai multe pareri

 

 

Avand in vedere ca tu esti fata, intreaba-te in primul rand cum iubesti tu. Cat despre barbati, fiecare are modul lui de a iubi. E valabila si reciproca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce crezi ca trebuie sa ne punem astfel de intrebari? :spiteful:

 

de ce nu cum se iubeau muzicantii din Bremen? ca banuiesc ca o oarecare afectiune exista intre ei daca si cantau impreuna si mai stateau si cocotati unii pe altii... si aia macar e interesant ca erau specii diferite! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce crezi ca trebuie sa ne punem astfel de intrebari? :spiteful:

 

de ce nu cum se iubeau muzicantii din Bremen? ca banuiesc ca o oarecare afectiune exista intre ei daca si cantau impreuna si mai stateau si cocotati unii pe altii... si aia macar e interesant ca erau specii diferite! :focus:

 

 

Pur si simplu ma gandeam ce topic sa deschid si eram curioasa ce va raspunde lumea la chestia asa....eu stiu ca iubirea e aceeasi si in cazul femeilor si in cazul barbatilor, dar multi au alta parere si de ce sa nu dezbatem tema asta? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pur si simplu ma gandeam ce topic sa deschid si eram curioasa ce va raspunde lumea la chestia asa....eu stiu ca iubirea e aceeasi si in cazul femeilor si in cazul barbatilor, dar multi au alta parere si de ce sa nu dezbatem tema asta? :focus:

 

Ce sa facem?...ce sa facem?...cand ne plictisim,hai sa mai deschidem un topic...ca sa fie :spiteful:

Editat de otilia_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aia de iubesc diferit sunt de aruncat dupa ei. eu zic ca femeile inteligente prefera femeile :focus: cine dracu sa mai aibe ATATA nevoie de barbati intr-o lume in care exista femei?

acum sa nu ma intelegeti gresit, sunt si ei buni la o adica... dar mai mult de atat.. nici macar "preferabili" nu sunt :spiteful:

Hai ma LoLo ca despre tine au scris romane... de filmele in care ai jucat nu mai zic...

De ce nu-i dai Cezarului ce-i al Cezarului ?

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×