Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

sa visam la Fat Frumos

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda, eu vorbeam de exemplarul iluzoriu perfect nu de barbatul pe care il avem si-l iubim in ciuda imperfectiunilor...dac voi l-ati gasit in lumea asta imperfecta ma bucur.

 

Ok, visez in tacere atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda, eu vorbeam de exemplarul iluzoriu perfect nu de barbatul pe care il avem si-l iubim in ciuda imperfectiunilor...dac voi l-ati gasit in lumea asta imperfecta ma bucur.

 

Ok, visez in tacere atunci.

Eu incercam sa fiu cu picioarele pe pamant ca prea sunt cu capu'n nori! :D" eu visez la Fat frumos in fiecare zi! si in fiecare zi sunt dezamagita ca nu mai vine odata! bineinteles ca trebuie sa fie perfect,ca doar de asta e Fat frumos! principalele calitati:frumos,destept,sa ma resfete,sa fie bun,iubitor...........cate ar fi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai unde-s multi puterea creste, poate daca visam "in grup" ne-aude pestisorul si vine mai repede :D :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai unde-s multi puterea creste, poate daca visam "in grup" ne-aude pestisorul si vine mai repede :D :P

E de ajuns sa ne auda EL :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai unde-s multi puterea creste, poate daca visam "in grup" ne-aude pestisorul si vine mai repede :- :P

 

 

Of ... pestisoru` a venit iar ... dar mi-a adus acelashi "dobitoc" : :)

Shi eu visez la Fat-Frumos... problema e k eu il transpun in contemporaneitate...

Editat de Shiva*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-a spus cineva: "hey, in ce secol traiesti? mai crezi ca vine calare si tu doar sa stai sa astepti? Daca stii ce vrei treci la actiune.Incurajeaza-l, tu faci ce vrei, el face ce poate" :P ...am ramas o vreme "intr-o ureche" apoi am incercat sa contra'argumentez apoi...i-am dat dreptate!

 

Nu stiu ce sa mai cred ...insa eu m-am apucat de mutat mobila ca prim pas spre actiune :) ... apoi i-am lansat un mesaj scurt pe mesenger desi nu era on line

 

ps. scuze barbatilor, persoanele de fata se exclud :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi..spunem noi ca Fat Frumos este de fapt persoana pe care o iubim..dar..nu cred ca iar displace cuiva..sa traisaca o iubire ca'n povesti..cu..printi..cu un castel imens..cu o gradina enorma si foarte verde..si..drept in fata..un ocean imens!!si bineinteles albastru ..si..Ea sa fie personajul principal unde lucrurile se misca dupa placerea ei!!!!!!!! :P" :)" eu..nu ma's supara daca..mar invita cineva la o asa viata..ok..scuzati'ma revin cu picioarele pe pamant!!!! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ete una ca mine viseaza intr-o frumoasa poveste de dragoste clasica...insa am sa revin si eu pe pamant, na, ce sa fac :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ete una ca mine viseaza intr-o frumoasa poveste de dragoste clasica...insa am sa revin si eu pe pamant, na, ce sa fac :-

apropo de visat! care este realitatea din povestea clasica? iubirea adevarata se materializeaza foarte putin pentru cei mai norocosi din noi, in rest lumea ramane in suflet cu povestea perfecta si cu un regret ca niciodata nu a reusit sa faca ceea ce a dorit de-a lungul timpului, sau ajungand sa traiasca ACEA pasiune si deodata isi da seama ca de fapt povestea e alta... si tot asa!!! vesnicul geniu neimplinit. Cei prosti sunt mai fericiti. deci care sunt mai prosti? :P un prost fericit sau un prost nefericit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu Alba ca Zapada: vine printul pe cal alb, se indragosteste si ...o ia cu el ... si traiesc fericiti pana la adanci batranete.

Eh, n-o fi chiar asa dar macar desenul in mare sa fie asa :) ... ca am trait inceputul la un moment dat si ...ma gandeam ca poate fi si povestea intreaga , de ce nu :P

... :( :- :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×