Sari la conținut
Forum Roportal
deceivedC

Urasc oamenii si iubirea

Postări Recomandate

Si ce rezolv daca ies din casa doar imi cresc nervii cand ii vad pe tradatori si cei falsi

 

stii...paharul nu e niciodata gol....jumatatea care tie ti se pare a fi goala ...de fapt e ...plina :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un om care este exclus de societate sau se va exclude din ea va avea nevoie de terapie acum sau mai tarziu . partea proasta ca noi nu putem sa l luam de manuta pe deceive si sa i daruim prieteni . trebuie sa ii gaseasca el singur . da stiu doare si pe mine ma doare ... cateodata dar asta e .. am fost la o sesiune IRU in care a zis ca daca nu ti plac oamenii cu care stai trebuie sa schimbi mediul . povestea de o tanti care uraste Romania si s a dus in Londra si e foarte happy . ideea e ca trebuie sa iti cauti drumul mereu pana nu mai poti . tot trebuie sa gasesti ceva .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubesc oamenii si iubesc iubirea.Contrazice-ma! :friends:

Asa sa fie!

Daca ii iubesti pe oameni soarta lor a ta va fi de asemenea

 

tot ce pot spune este ca TE INTELEG.. dincolo de asta, orice as spune, nu are nici o relevanta. sunt oameni care merita sa fie urati, dar cred ca exista si oameni care merita sa le dai o sansa.

Ai dreptate.In aceasta lume hidoasa,imprastiati in colturile ei se afla cei care gandesc,simt si traiesc ca mine.Ei sunt cei urati cei care urasc viata si omenii.Pentru voi noi suntem fraierii iar voi despteptii.Dar unul dintre noi Va Triumfa.

 

tu alta treaba nu ai ?

'Iti aduce de mancare?'

Da imi aduce de mancare

Este singurul lucru pentru care traiesc.Aceasta mancare despre care vorbesti este ambitia impresionanta de a-mi continua misiunea si forta de a zdrobi tentatiile voastre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am gresit topicul,cred ca se potriveste :friends:

 

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba DeceivedC cred k ai o mare problema cu capu ... dute fratica la un psihiatru ... si dak zici ca e de la varsta de 14 ani acuma cati ai ???15?16? sau esti un mos care mai ai 2 ani si mori ???

sa iti dau un sfat nu mai uri atata dute si uitate la un film XXX si masturbeazate si iti trece:)))) :P :P :D :D:lol::):lol:O:):lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba DeceivedC cred k ai o mare problema cu capu ... dute fratica la un psihiatru ... si dak zici ca e de la varsta de 14 ani acuma cati ai ???15?16? sau esti un mos care mai ai 2 ani si mori ???

sa iti dau un sfat nu mai uri atata dute si uitate la un film XXX si masturbeazate si iti trece:)))) :P :P :D :D:lol::):lol:O:):lol:

Stiu cine esti si vei plati pentru nesimtirea ta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offffffff

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×