Sari la conținut
Forum Roportal
deceivedC

Urasc oamenii si iubirea

Postări Recomandate

Nu stiu ce iepurasi vanezi tu cu pistoale de apa, dar cu oile iti spun eu cum sta treaba. La stana daca se rataceste vreo oaie, ciobanul schimba cainele.

Nu stiu ce legatura e intre pistol cu apa si iepuras :spiteful: , eu faceam doar o comparatie. Din cate vad te legi si de cele mai mici amanunte pentru a-mi arata ca tu ai dreptate si eu nu. Eu nu o sa te contrazic pentru ca nu are nici un rost. Din partea mea poti sa te iei de mana cu decived si sa distrugeti omenirea :lol2: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce legatura e intre pistol cu apa si iepuras :spiteful: , eu faceam doar o comparatie. Din cate vad te legi si de cele mai mici amanunte pentru a-mi arata ca tu ai dreptate si eu nu. Eu nu o sa te contrazic pentru ca nu are nici un rost. Din partea mea poti sa te iei de mana cu decived si sa distrugeti omenirea :lol2: .

Eu si cu deceived nu suntem prieteni 8) suntem tovarasi in ura... Nu-ti convine, fa pasi... sau ceva constructiv in lumea ta... , personal as prefera sa-ti dai foc in fata Parlamentului.

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu si cu deceived nu suntem prieteni :spiteful: suntem tovarasi in ura... Nu-ti convine, fa pasi... sau ceva constructiv in lumea ta... , personal as prefera sa-ti dai foc in fata Parlamentului.

Nu, ms de idee dar nu imi surade. Am si eu o intrebare: daca urati asa de mult lumea credeti ca va veti simti mai bine daca ii contraziceti pe toti pe aici? Dc nu puteti sa admiteti si voi macar o data ca nu aveti dreptate in totalitate. Ok ..va inteleg ca aveti motive de ura , dar totusi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, ms de idee dar nu imi surade. Am si eu o intrebare: daca urati asa de mult lumea credeti ca va veti simti mai bine daca ii contraziceti pe toti pe aici? Dc nu puteti sa admiteti si voi macar o data ca nu aveti dreptate in totalitate. Ok ..va inteleg ca aveti motive de ura , dar totusi ...

Da, pe tine ce te retine sa propavaduiesti ceva pe forum ? n-ai idei sau ai o parere proasta ?

 

ai vreo inclinatie anume pentru deratizare... concurenta-i mare sa stii !!

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, pe tine ce te retine sa propavaduiesti ceva pe forum ? n-ai idei sau ai o parere proasta ?

Daca m-as apuca sa ma contrazic cu toata lumea pe aici, fara motiv si cautand motive ca si cum as cauta apa in piatra seaca as demonstra un singur lucru: ca sunt un om foarte complexat si ca incerc sa ma ridic impotriva celorlalti doar de dragul de a face lucrul asta.Plus ca am destula minte incat sa nu deschid un topic fara sa vreau sa ajung la un rezultat ci doar asa... ca m-am uitat azi dimineata in oglinda si nu mi-a placut mutra mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca m-as apuca sa ma contrazic cu toata lumea pe aici, fara motiv si cautand motive ca si cum as cauta apa in piatra seaca as demonstra un singur lucru: ca sunt un om foarte complexat si ca incerc sa ma ridic impotriva celorlalti doar de dragul de a face lucrul asta.Plus ca am destula minte incat sa nu deschid un topic fara sa vreau sa ajung la un rezultat ci doar asa... ca m-am uitat azi dimineata in oglinda si nu mi-a placut mutra mea.

Tu despre cine vorbesti ? vezi ca pe forum e o metafora cu oglinda... tu ai luat-o asa ciobaneste... mai uita-te-n ea, ca sigur ajungi la cuvintele mele.

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

csifer nu te ai plictisit sa iei pe toata lumea peste picior? toate topicele le ai umplut cu comentarii acide rautacioase . Daca nu iti convine un lucru nu mai arunca cu noroi . Si nu te mai lua de toti pe care ii consideri nebuni sau inferiori tie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
angel tu ii dai suspend odata lu cfiser sau astepti sa se adune 1000 de reporturi la adresa jignirilor sale?

 

Adevarul e ca e posibil sa se fi ridicat la 1000 rapoartele tale...

 

 

Am citit tot topicul :blink: Initial am fost tentata sa mut topicul asta la psihologie. Apoi ma gandeam ca isi are locul la coltul vesel mai degraba. Insa e un topic fara cap si fara coada, un topic fara noima, plin de offtopic (daca a avut un subiect anume vreodata!), de flame, de ironii, de caterinca si de jigniri. Drept urmare, TOPICUL ramane INCHIS!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×