Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

E clar, am baut prea mult.

(gluma, that is, stiu ce-ai vrut sa zici, da' imi place maxim ce-a iesit din cauza unor litere care n-aveau ce cauta acolo  :lol2:  )

Nu tu ai baut mult, ci eu eram prea obosita ca sa mai am chef sa caut cuvintele potrivite, pt ca eu am "darul" de a ma exprima pocit, intr-o limba pe care o inteleg doar eu insami sau, cel mult, cei care ma cunosc f bine. Dar ma bucur ca te-am amuzat. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu tu ai baut mult, ci eu eram prea obosita ca sa mai am chef sa caut cuvintele potrivite, pt ca eu am "darul" de a ma exprima pocit, intr-o limba pe care o inteleg doar eu insami sau, cel mult, cei care ma cunosc f bine. Dar ma bucur ca te-am amuzat. :)

 

Nu esti obligata sa dai explicatii.

Noi, barbatii, suntem cam mocofani. Mereu dam cu stangu-n drept, crezand ca suntem buricul pamantului. Rahat!

Ce nu stiu unele minti sclipitoare, e ca femeia in afara de job, mai are de slugarit un barbat si cativa copii intre timp.

Mai are de spalat, calcat si gatit in putinul timp de care mai dispune, ramas din ziua ce se scurge ametitor de repede. Si toate tre' sa le faca, deoarece altcineva nu misca un deget.

Iar cand deja e epuizata la maxim, mai intra si in forum ca sa-i raspunda vaxului, ca deh...sa nu se simta jignit.

Rahat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Slanina si ceapa rosie ar trebui puse pe lista drogurilor si ar trebui sa fie interzise spre comercializare. 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar mi-au zis oameni titrati ca slana cu ceapa e  mai sanatoasa decat chipsurile, coca cola si multe dulciuri ambalate.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este normal sa poftesti la slana cu ceapa de ziua nationala

Si eu am mancat azi, cu mamaliga.

Azi ai voie :D

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Slanina si ceapa rosie ar trebui puse pe lista drogurilor si ar trebui sa fie interzise spre comercializare. 

 Te-ai lasat de tigari, si te-ai apucat de slana?  :lol:

Este normal sa poftesti la slana cu ceapa de ziua nationala

Si eu am mancat azi, cu mamaliga.

Azi ai voie :D

 

Slana cu mamaliga?  :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×