Sari la conținut
Forum Roportal
DAMIAN C.

Iubesc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca foarte putine..am doua licee in vecinatate si ma ingrozesc cand le vad ce comportament si ce vestimentatie au la varsta lor ...sa le mai auzi si ce discuta ;)

mie mi se pare destul de jalnica situatia

si mai vazusem pe hi5 una la 14 ani avea poze de la betia cutare ...de la cheful cutare ...tigari ,alcool ...la 14 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Damian, problema e alta: ea te vede ca pe un amic, tu ai vrea sa fie prietena ta cuminte dar ea sa fie altfel, ceea ce nu se va intampla! n-o sa renunte ea la distractiile ei pentru tine, asta in situatia in care ar vrea sa fie prietena ta.

daca vrei sa aveti o relatie de amicitie in continuare, atunci spune-i tot ce te nemultumeste in comportamentul ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu exageram

 

din pacatate ea nu cauta decat sa se afirme ,nu stie ce vrea de la ea,face orice ca sa fie placuta,inca este o copila este in criza adolescentina,probabil ca si tine,doar ca tu esti un pic mai cu capul pe umerii...dar nu te astepta la minuni la o astfel de varsta...daca chiar ti la ea, vb cu ea ceva serios si explica-i cum e situatia...ce anume vrei tu de la ea,si ca simpla amica expuneti asteptarile

 

 

si ce crezi ca demosntrezi,cat e de frumoasa?

nu e interesant

 

 

 

bai eu la varsta ei nu faceam aa ceva

 

cred ca noi am imbatranit rau de tot.... ca pe vremea mea,nu faceam noi aa ceva,sau poate numai eu.... ;)

pai eu vorbesc de vremurile actuale...in cativa ani tare multe s-au schimbat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca foarte putine..am doua licee in vecinatate si ma ingrozesc cand le vad ce comportament si ce vestimentatie au la varsta lor ...sa le mai auzi si ce discuta ;)

mie mi se pare destul de jalnica situatia

si mai vazusem pe hi5 una la 14 ani avea poze de la betia cutare ...de la cheful cutare ...tigari ,alcool ...la 14 ani

 

generatia Armaghedon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am sa ai arat si ei mesajele dvs.sunt curios ce o sa spuna.Cat despre lista ei de mess...are atat de multe persoane in lista deoarece si-a pus id-ul pe net.despre conversatiile ei ce sa zic? nu se rezuma decat la "buna,de unde esti,cati ani ai,da-mi si mie poze/web".daca baiatul cu care vb. este din oras si mai arata si "bine",ea este destul de dispusa sa se intalneasca cu el

din pacatate ea nu cauta decat sa se afirme ,nu stie ce vrea de la ea,face orice ca sa fie placuta,inca este o copila este in criza adolescentina,probabil ca si tine,doar ca tu esti un pic mai cu capul pe umerii...dar nu te astepta la minuni la o astfel de varsta...daca chiar ti la ea, vb cu ea ceva serios si explica-i cum e situatia...ce anume vrei tu de la ea,si ca simpla amica expuneti asteptarile

 

Credeti ca este "moral" sa postez vreo doua poze cu ea,aici pe topic?

si ce crezi ca demosntrezi,cat e de frumoasa?

nu e interesant

 

ai pus gresit intrebarea...exista fete care nu fac asa ceva la 16 ani ?

 

bai eu la varsta ei nu faceam aa ceva

cred ca foarte putine..am doua licee in vecinatate si ma ingrozesc cand le vad ce comportament si ce vestimentatie au la varsta lor ...sa le mai auzi si ce discuta ;)

mie mi se pare destul de jalnica situatia

si mai vazusem pe hi5 una la 14 ani avea poze de la betia cutare ...de la cheful cutare ...tigari ,alcool ...la 14 ani

cred ca noi am imbatranit rau de tot.... ca pe vremea mea,nu faceam noi aa ceva,sau poate numai eu.... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh...nu le vine asa , pur si simplu ..trebuie sa facem noi ceva in privinta asta

in fine..am cam deviat de la subiectul topicului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×