Sari la conținut
Forum Roportal
DAMIAN C.

Iubesc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

rau faci, o sa te faca din vorbe, cat si daca are interes la tine;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
rau faci, o sa te faca din vorbe, cat si daca are interes la tine;)

Eu am vrut sa ajung la sufletul ei.Daca imi ardea sa am o aventura cu ea,cu totul altfel as fi abordato,dar eu am fost "eu insumi" cu ea.

Editat de DAMIAN C.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai Damian...sunt atatea fete pe lumea asta, mai ales in Brasov ce naiba, un sfat este sa cauti o prietena cam de aceasi varsta cu tine sau chiar mai maricica asa...crede-ma, conteaza mai mult deoarece au alta mentalitate...pitzipoancele astea de 15-16 ani nu prea stiu de viata lor

 

iti dai seama ca fata are 300 de Damiani in lista? mare paguba ca o lasa... :lol2:

 

am sa ai arat si ei mesajele dvs.sunt curios ce o sa spuna

 

esti mai idiot decat credeam, desi nus sigur daca exista grad de comparatie la cuvantul idiot

 

dar eu am fost "eu insumi" cu ea.

 

da, ne-am dat seama... :pardon:

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu oi fi vrut sa ajungi la sufletul ei, dar nu ai ajuns si n-o sa ajungi...unele sunt incapabile sa aprecieze baieti ca tine.

 

Ma repet, las-o in drumul ei, deja isi bate joc de tine, de ce te chinui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti dai seama ca fata are 300 de Damiani in lista? mare paguba ca o lasa... :lol2:

 

 

 

esti mai idiot decat credeam, desi nus sigur daca exista grad de comparatie la cuvantul idiot

 

 

 

da, ne-am dat seama... :pardon:

va multumesc ca sunteti sincer cu mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are 16 ani ...ce dumnezeu sa astepti de la ea la varsta asta , avand in vedere tendintele din ziua de azi ?

are alte preocupari ..de exemplu "sa se afirme in societate" ..iar asta poate sa o faca doar alaturi de un "smecher" ... las-o pana mai creste ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
are 16 ani ...ce dumnezeu sa astepti de la ea la varsta asta , avand in vedere tendintele din ziua de azi ?

are alte preocupari ..de exemplu "sa se afirme in societate" ..iar asta poate sa o faca doar alaturi de un "smecher" ... las-o pana mai creste ..

 

asa e, las-o pana creste si intre timp cresti si tu, sa devii CEO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×