Sari la conținut
Forum Roportal
DAMIAN C.

Iubesc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iote inca un cinic.Ba exista vere numa ca fetiscana aia sigur nu este aceea.Unii o gasesc in viata altii nu,dar asta nu inseamna ca nu exista.Ai fi fost tu ala ghinionistul.Condoleante.

Iote inca o "expearta". Pentru tine o exista,nu neg asta,insa pentru altii nu exista. Nu cred in himere.

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry: deci stai sa inteleg: umbla cu altii, isi aranjeaza intalniri cu alti barbati de la tine de acasa, de pe calculatorul tau, cum o cheama ala de 29 de ani, cum a zburat la el, vine cu alti tipi la tine acasa... dar tu de ce te complaci in situatia asta, esti masochist?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se rezuma decat la "buna,de unde esti,cati ani ai,da-mi si mie poze/web".daca baiatul cu care vb. este din oras si mai arata si "bine",ea este destul de dispusa sa se intalneasca cu el

pai si nu-ti e de ajuns? sa fac eu asa ceva orietenului meu sau invers, relatia s-ar destrama pe loc. mi se pare de f prost gust ca ii accepti asa ceva. nu ai niicun pic de mandrie oare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa ii puna o broasca noua la usa sa nu mai poata intra ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai se straduie da nu reuseste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pfuuu, existe fete care fac asa ceva la 16 ani? ;) am imbatranit dom'le ;)

 

anyway, damian draga, ea te foloseste, e clar ;) si cred ca si tu stii ca te foloseste. cel mai bine e sa o lasi in pace, deoarece o sa o uiti repede. Iubirile astea sunt trecatoare, dar daca te lasi condus de ele, iti pot schimba viata in rau.

ai pus gresit intrebarea...exista fete care nu fac asa ceva la 16 ani ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfuuu, existe fete care fac asa ceva la 16 ani? ;) am imbatranit dom'le ;)

 

anyway, damian draga, ea te foloseste, e clar ;) si cred ca si tu stii ca te foloseste. cel mai bine e sa o lasi in pace, deoarece o sa o uiti repede. Iubirile astea sunt trecatoare, dar daca te lasi condus de ele, iti pot schimba viata in rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×