Sari la conținut
Forum Roportal
DAMIAN C.

Iubesc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Damian, problema e alta: ea te vede ca pe un amic, tu ai vrea sa fie prietena ta cuminte dar ea sa fie altfel, ceea ce nu se va intampla! n-o sa renunte ea la distractiile ei pentru tine, asta in situatia in care ar vrea sa fie prietena ta.

daca vrei sa aveti o relatie de amicitie in continuare, atunci spune-i tot ce te nemultumeste in comportamentul ei

 

Si care ar fi cauza de ma vede doar ca pe un amic? ce ar trebui sa fac ca sa schimb situatia?

cand se intampla ca o fata sa vada pe un baiat doar ca pe un amic? de ce doar ca pe un amic?

 

Apropo',vineri i-am dus la scoala un referat la chimie,pe care a luat nota 8.Daca imi dadeam silinta mai mult,ar fi luat nota mai mare! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si care ar fi cauza de ma vede doar ca pe un amic? ce ar trebui sa fac ca sa schimb situatia?

cand se intampla ca o fata sa vada pe un baiat doar ca pe un amic? de ce doar ca pe un amic?

 

Apropo',vineri i-am dus la scoala un referat la chimie,pe care a luat nota 8.Daca imi dadeam silinta mai mult,ar fi luat nota mai mare! :roll:

 

ar trebui sa faci un tratament intensiv cu steroizi si un mic implant cu neoroni, aia chiar iti lipsesc

 

daca iti dadeai silinta mai mult? pfuai ce slugarnic esti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar trebui sa faci un tratament intensiv cu steroizi si un mic implant cu neoroni, aia chiar iti lipsesc

 

daca iti dadeai silinta mai mult? pfuai ce slugarnic esti

Steroizi ca steroizi,dar implantul cu neuroni la ce-mi trebuie? Daca era o fata stilata,educata,tot asa ar fi stat lucrurile? eu stiu ca fetele sunt impresionate de gesturi frumoase,de un comportament civilizat,tu cum sti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si care ar fi cauza de ma vede doar ca pe un amic? ce ar trebui sa fac ca sa schimb situatia?

cand se intampla ca o fata sa vada pe un baiat doar ca pe un amic? de ce doar ca pe un amic?

 

Apropo',vineri i-am dus la scoala un referat la chimie,pe care a luat nota 8.Daca imi dadeam silinta mai mult,ar fi luat nota mai mare! :roll:

pai continua asa sa faci...sa vezi ca in continuare ...cum se foloseste de tine....nu crezi ca ar fi timpul de o mica discutie cu ea,crezi ca daca ii faci tu temele si ii faci pe plac te va placea...nu cred eu zic ca vede mai degraba in tine un fraier de prostit, incearca sa stabilesti niste limite sa ai o discutie cu eaa...nu sa ii faci pe plac asteptand ca ea sa te place pe tine.poate incostient te place,sau poate a gasit in tine o cale de evadare,dar asta nu vei stii pana nu discuti cu ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Auzi, tu esti geloasa sau ce? ia da-i la baiatu mobilu sa vezi de nu te-o iubi...astia virgini iubesc din greu de prima data.

eu....geloasa... :roll: pe-un copil nu am de ce....dar mie mila si imi pare rau sa vad cum este folosit fara sa realizeze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu....geloasa... :roll: pe-un copil nu am de ce....dar mie mila si imi pare rau sa vad cum este folosit fara sa realizeze

 

 

Of scuze, acu am vazut ca ai 23 de ani, da esti matura.

In alta ordine de idei, omu se lasa violat voluntar, sau calcat in picioare voluntar, pentru ca are un interes, asteapta sa-i vina si lui randu la curu fetei.

 

Nu stiu daca ai vazut pe strada, cand umbla turma de caini in calduri, in frunte e cateaua, imediat la curu ei sunt dulaii si la urma de tot se afla si cateii, care se multumesc numai cu aroma din curu catelei.

 

Acuma judecati si voi ce e Damian, dulau sau catel, caci fata sigur e catea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am omis sa specific; daca ai spun fetei ca maine trebuie sa fac curatenie in casa la ora 9;45,ea va veni negresit sa ma ajute,dealtfel,atunci cand i-am spus acest lucru,a mai venit cu inca o fata.De cate ori ma trimite mama la piata,la randul meu,o trimit pe aceasta amica.Vineri mi-era lene sa merg sa-mi platesc abonamentul la telefon si am trimiso pe ea.Nici macar nu i-am dat bani sa-si cumpere bilet de autobuz! :roll: .Altadata am venit de la fotbal cu toalele pline de noroi;amica mea imediat le-a luat si le-a bagat la masina de spalat.....ce parere aveti?

Editat de DAMIAN C.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Of scuze, acu am vazut ca ai 23 de ani, da esti matura.

In alta ordine de idei, omu se lasa violat voluntar, sau calcat in picioare voluntar, pentru ca are un interes, asteapta sa-i vina si lui randu la curu fetei.

 

Nu stiu daca ai vazut pe strada, cand umbla turma de caini in calduri, in frunte e cateaua, imediat la curu ei sunt dulaii si la urma de tot se afla si cateii, care se multumesc numai cu aroma din curu catelei.

 

Acuma judecati si voi ce e Damian, dulau sau catel, caci fata sigur e catea.

 

catel.... :D

asteapta el,sa ii vina randul da vezi tu problema el este inca un catel,deci pana ajunge dulau mai are de mancat multa bataie...si deci mai tre sa creasca,deci solutiile sunt

ori sta prostul si asteapta poate,poate ii vine si lui randul

sau poate sa discute cu ea si sa se lamureasca ce si cum,sa stie ce ii de capul lui si al ei

Am omis sa specific; daca ai spun fetei ca maine trebuie sa fac curatenie in casa la ora 9;45,ea va veni negresit sa ma ajute,dealtfel,atunci cand i-am spus acest lucru,a mai venit cu inca o fata.De cate ori ma trimite mama la piata,la randul meu,o trimit pe aceasta amica.Vineri mi-era lene sa merg sa-mi platesc abonamentul la telefon si am trimiso pe ea.Nici macar nu i-am dat bani sa-si cumpere bilet de autobuz! :D .Altadata am venit de la fotbal cu toalele pline de noroi;amica mea imediat le-a luat si le-a bagat la masina de spalat.....ce parere aveti?

asa deci....amici suta la suta in viziunea ei,dar vezi ea nu stie ca exista sanse ca tu sa o iubesti....ceea ce s-a si intamplat.... deci ori discuti cu ea..ori astepti pana mori... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am omis sa specific; daca ai spun fetei ca maine trebuie sa fac curatenie in casa la ora 9;45,ea va veni negresit sa ma ajute,dealtfel,atunci cand i-am spus acest lucru,a mai venit cu inca o fata.De cate ori ma trimite mama la piata,la randul meu,o trimit pe aceasta amica.Vineri mi-era lene sa merg sa-mi platesc abonamentul la telefon si am trimiso pe ea.Nici macar nu i-am dat bani sa-si cumpere bilet de autobuz! :roll: .Altadata am venit de la fotbal cu toalele pline de noroi;amica mea imediat le-a luat si le-a bagat la masina de spalat.....ce parere aveti?

 

 

Nu inteleg de ce nu i-o tragi? ţărănoii nu stiu decat de serviciu si contraserviciu. In capul ei rolurile sunt confuze. Incearca sa i-o tragi si daca nu accepta jigania, da-i picioru`n cur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×