Sari la conținut
Forum Roportal
Lost4ever

Sa va povestesc si eu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu te-a iubit, ai picat in mrejele unei curvistine.

Te-ai complacut prin neputinta de a trece peste sentimente si a judeca rational.

 

Vestea buna este ca NU esti Lost4Ever.

 

Considera capitolul trecut la 'experiente' si mai tarziu iti va fi de foarte mare folos.

Probabil ca nu m-a iubit, m-am gandit si eu la asta, dar totusi atunci de ce a stat atat de mult timp cu mine?

 

uite un sfat bun, ia-l in considerare lost4ever!

si spune, ce varsta aveti voi?

Eu am 21 de ani iar ea 19 ani.

 

De unde să ştim ce a fost, nu noi am trăit-o, ci tu. Probabil ai vrut să spui altceva, şi te-ai exprimat greşit.

Oricum, răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu neaparat daca as fi vrut cu adevarat as fi gasit alta fata, dar pentru ea am simtit ceva special inca din prima clipa si mi-am dorit sa raman doar pentru ea, insa se pare ca ea a avut alte planuri.

păi nu ziceam de tine, ci de ea. Nu de ea ai intrebat, sau mi s-a părut mie? :blink:

 

atunci de ce a stat atat de mult timp cu mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lipsă de alternativă?

pentru că erai mai mare? :blink:

Nu neaparat daca as fi vrut cu adevarat as fi gasit alta fata, dar pentru ea am simtit ceva special inca din prima clipa si mi-am dorit sa raman doar pentru ea, insa se pare ca ea a avut alte planuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu neaparat daca as fi vrut cu adevarat as fi gasit alta fata, dar pentru ea am simtit ceva special inca din prima clipa si mi-am dorit sa raman doar pentru ea, insa se pare ca ea a avut alte planuri.

 

si o mai vrei si acum inapoi, iti doresti sa revina la tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: ai dreptate stiu ca o sa treaca insa sufar mult dupa ea, stiu ca nu fac decat sa-mi fac rau singur, pentru ca ea nu mai are nici un gand de intoarcere.

Dar o sa trec eu peste asta si peste ceva timp cand o sa-si dea seama ca a pierdut pe cineva care cu adevarat a tinut la ea, o sa fie mult prea tarziu.

Ştiu că e greu, te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: ai dreptate stiu ca o sa treaca insa sufar mult dupa ea, stiu ca nu fac decat sa-mi fac rau singur, pentru ca ea nu mai are nici un gand de intoarcere.

Dar o sa trec eu peste asta si peste ceva timp cand o sa-si dea seama ca a pierdut pe cineva care cu adevarat a tinut la ea, o sa fie mult prea tarziu.

 

 

La ea m-am referit scuze. Nu cred ca a fost nici la ea lipsa de alternative, probabil ca ar fi gasit multi care sa se dea la ea, cred, s-au sa fi fost asta, cu atat mai mult cu cat acum a plecat si la bucuresti la facultate si eu ma ramas in oras pentru ca si muncesc si nu am vrut sa plec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca ai o obsesie pentru ea. Ai un complex ca ai pierdut-o si este cu altul.

Propria experienţă? :blink:

 

La ea m-am referit scuze. Nu cred ca a fost nici la ea lipsa de alternative, probabil ca ar fi gasit multi care sa se dea la ea, cred, s-au sa fi fost asta, cu atat mai mult cu cat acum a plecat si la bucuresti la facultate si eu ma ramas in oras pentru ca si muncesc si nu am vrut sa plec.

aaah.. atunci ia-ţi, mamă, g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×