Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Insulta suprema

Postări Recomandate

Cica insulata suprema, parca ar scrie idiotii prin ziare. La astia nu exista un asemenea cuvant, pentru ca stratul de nesimtire de care sunt acoperiti si interesele nu le permit sa se coboare la asemenea copilarii. Macar putea sa arunce si el cu o grenada in loc de pantof, ar fi fost primul omor rational din istorie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nush ce aveti cu Bush. Nu a adus el democratie si prosperitate in za great mesopotamian civilization ? Oricum

e primul presedinte care in vreme de criza in loc sa fie atacat cu bombe e atacat cu papuci. Un record Guiness as

zice :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nush ce aveti cu Bush. Nu a adus el democratie si prosperitate in za great mesopotamian civilization ?

 

Pesemne ca tu vb despre alta dimensiune si alta realitate paralela cu a noastra.Ce prosperitate vezi tu in Iraq fatuca? :blink: cat despre un guvern care este pus in place de catre americani ca sa le fie simpatizant lor si interesellor US in regiune,daca asta este democratie permite-mi sa borasc. Democratie este intradevar atunci cand se afla la candidatura si personaje sau partide ce nu au automat US blessings,precum Hamas.Aia au castigat alegerile fair and square,dar dpdv al Americii este greu sa accepti ceea ce predici....adica democratic elections. F***ing ipocriti. Democratie se numeste doar ceea ce se intampla cu acordul lor si le serveste lor bine.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pesemne ca tu vb despre alta dimensiune si alta realitate paralela cu a noastra.Ce prosperitate vezi tu in Iraq fatuca? :blink: cat despre un guvern care este pus in place de catre americani ca sa le fie simpatizant lor si interesellor US in regiune,daca asta este democratie permite-mi sa borasc.

Tu nu ai detector de ironii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare ce s-o ascunde sub masca aia amuzanta a lui :blink: nu cred eu k e el asa fraier

 

incat sa incaseze de la toti cate un pantof in figura :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×