Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

si vin sarbatorile.ce ne facem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

prea mult orgoliu ...nu sunt adepta umilintei ,o ..nu ....dar ...uneori toti avem nevoie de o strangere de mana si o incurajare ,un gand frumos ,o lacrima varsata pe umarul unui amic

 

De asta suntem oameni. De asta există cuv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in clipa in care am spus te rog frumos unui strain,cunoscut a doua zi acel cineva a murit pentru mine(metaforic vb)

 

prea mult orgoliu ...nu sunt adepta umilintei ,o ..nu ....dar ...uneori toti avem nevoie de o strangere de mana si o incurajare ,un gand frumos ,o lacrima varsata pe umarul unui amic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ma fac de revelion(pt ca de craciun sa presupunem ca il petrecem cu familia) daca sunt singura?toti sunt cuplati,iar bunul simt nu imi permite sa chinui pe nimeni in noaptea de revelion pt ca vreau sa fiu alaturi de cel pe care il iubesc si asta nu se mai poate?ma uit la tv la programul de revelion???hmmm..naspa..acum imi dau seama in ce situatie sunt.aveti vre-un sfat pt o asemenea situatie??

 

Cred ca inteleg destul de bine ce simti; de cativa ani buni de revelion stau si.. ma uit la tv. Iar dupa revelion ascult povestile celorlalti, care incep sa imi spuna pe unde au fost si cat de bine a fost - toti cuplalti, normal. Mai vad si pozele, fiecare cu povestea ei si cu sarutul sau imbratisarea de rigoare. Nu pot decat sa zambesc trist si atat.

Anul acesta mi-am propus sa beau; stiu, urat pentru o femeie, dar voi bea la mine acasa, ascunzandu-ma mai mult sau mai putin de mama. Voi bea ca sa uit, ca sa o iau de la capat. Nu iti trecomand sa faci la fel, dar este o sugestie. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu, imi place sa fiu privita, asa ca bem impreuna. Asta daca mesajul era pt mine.

 

Vezi, deja am fi 3 care ar bea :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A pomenit cineva ceva de băut ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prea mult orgoliu ...nu sunt adepta umilintei ,o ..nu ....dar ...uneori toti avem nevoie de o strangere de mana si o incurajare ,un gand frumos ,o lacrima varsata pe umarul unui amic

pai vezi eu n-am avut lacrimi si strangeri de maini si uite ce-am devenit

Editat de deceivedC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×