Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

si vin sarbatorile.ce ne facem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce ma fac de revelion(pt ca de craciun sa presupunem ca il petrecem cu familia) daca sunt singura?toti sunt cuplati,iar bunul simt nu imi permite sa chinui pe nimeni in noaptea de revelion pt ca vreau sa fiu alaturi de cel pe care il iubesc si asta nu se mai poate?ma uit la tv la programul de revelion???hmmm..naspa..acum imi dau seama in ce situatie sunt.aveti vre-un sfat pt o asemenea situatie??

dar cei care sunt singuri 365 de zile mereu ei ce fac? si tu te plangi de revelion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar cei care sunt singuri 365 de zile mereu ei ce fac? si tu te plangi de revelion

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-a invitat dar daca ma apuca depresia?eu nu ma pot controla sunt nebuna:D

Dupa cum a spus si Liviu...beutura ii la baza in cazul asta.Dar daca esti o persoana din aia care face si mai rau la bautura....vai si amar de revelion...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu iti era dor de mine eu sunt mort pentr tine si pentru toata omenirea

 

Hmm .. interesant .. citeşti g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa faci sex e bine,pt ca te relaxeaza complet

Si chestia cu Sfintele sarabatori....cea mai mare porcarie dupa mine,tu sa te simti bine si pe langa asta il faci si pe cel de langa tine sa fie cu zambetu pe buze

 

Era o ironie. Pentru mine sarbatorile sunt ca niste zile obisnuite, doar ca putin mai triste.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era o ironie. Pentru mine sarbatorile sunt ca niste zile obisnuite, doar ca putin mai triste.

de ce sa fie mai triste....? atunci ar tre sa fii mai vesela..pentru tine...

eu cand simt ca se apropie craciunul ma simt ma vesela,simt cum sufletul mi se umple de iubire.....ma simt fericita...pot zice

eu stiu ca o sa merg cu colindu cu niste prieteni..si o sa ne distram pe cinste ca anu trecut....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sa fie mai triste....? atunci ar tre sa fii mai vesela..pentru tine...

eu cand simt ca se apropie craciunul ma simt ma vesela,simt cum sufletul mi se umple de iubire.....ma simt fericita...pot zice

eu stiu ca o sa merg cu colindu cu niste prieteni..si o sa ne distram pe cinste ca anu trecut....

de parca cand mergeam eu cu colindu nu ma distram,era pentru bani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×