Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

si vin sarbatorile.ce ne facem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Medee fata, eu in locul tau mi-as lua skiurile si valeeeeea pe partie unde m-as lasa agatata de un tip cu fese tari ca piatra, as bea un vin fiert, as manca o shaorma si as pleca sa ma cazez SINGURA.

A doua zi la fel.

A treia la fel.

Dar cu alt tip in fiecare zi :) .

Si m-as intoarce ca o floricica a 4 a zi dupa sarbatori.

 

Sau: as face un tur al manastirilor din Moldova. M-as caza in fiecare zi la alta manastire.

 

Sau: as invita o prietena si as merge cu ea pe undeva.

 

Sau, sau...idei imi vin, dar tu stiu ce-ti place tie.

 

Eu as pleca in munti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Medee fata, eu in locul tau mi-as lua skiurile si valeeeeea pe partie unde m-as lasa agatata de un tip cu fese tari ca piatra, as bea un vin fiert, as manca o shaorma si as pleca sa ma cazez SINGURA.

A doua zi la fel.

A treia la fel.

Dar cu alt tip in fiecare zi :) .

Si m-as intoarce ca o floricica a 4 a zi dupa sarbatori.

 

Sau: as face un tur al manastirilor din Moldova. M-as caza in fiecare zi la alta manastire.

 

Sau: as invita o prietena si as merge cu ea pe undeva.

 

Sau, sau...idei imi vin, dar tu stiu ce-ti place tie.

 

Eu as pleca in munti ...

 

 

vad ca avem aceleasi conceptii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ma fac de revelion(pt ca de craciun sa presupunem ca il petrecem cu familia) daca sunt singura?toti sunt cuplati,iar bunul simt nu imi permite sa chinui pe nimeni in noaptea de revelion pt ca vreau sa fiu alaturi de cel pe care il iubesc si asta nu se mai poate?ma uit la tv la programul de revelion???hmmm..naspa..acum imi dau seama in ce situatie sunt.aveti vre-un sfat pt o asemenea situatie??

 

Nu exista TOTI sunt cuplati. Ia gandeste-te tu pe cine nu ai mai sunat in ultima vreme ..si poate s-o gasi o ruda mai indepartata, un prieten care inca sta in oras sau in apropiere, o vecina mai singuratica..si propune-i TU sa petreceti noaptea de revelion impreuna, la un pahar de vin fiert si chiar la o felie de tort (pe care cu aceasta ocazie TU ai sa-l o gatesti intre Craciun si Anul Nou.. ). Fa rost de niste filme bune in caz ca TV-ul nu va va satisface doleantele, invita eventual si din prietenii cuplati (cei care stau acasa) sa vina dupa ora 12 'cu colinda' la un pahar de sampanie.

Nu vrei sa fii tu insati musafirul cuiva in aceasta zi? Nu-i nimic --> fa pe gazda pt cei ce nu au mai facut pe musafirii de ceva vreme.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Medee fata, eu in locul tau mi-as lua skiurile si valeeeeea pe partie unde m-as lasa agatata de un tip cu fese tari ca piatra, as bea un vin fiert, as manca o shaorma si as pleca sa ma cazez SINGURA.

A doua zi la fel.

A treia la fel.

Dar cu alt tip in fiecare zi :) .

Si m-as intoarce ca o floricica a 4 a zi dupa sarbatori.

 

Sau: as face un tur al manastirilor din Moldova. M-as caza in fiecare zi la alta manastire.

 

Sau: as invita o prietena si as merge cu ea pe undeva.

 

Sau, sau...idei imi vin, dar tu stiu ce-ti place tie.

 

Eu as pleca in munti ...

yeap gata!mi-am gasit:D ehey...yupy yeee.problema rezolvata:d

 

sa ma las agatat?hmmm si in fiecare zi de altul?nu e stilul meu....

bani de mers la munte am:D insa vad ca nimeni in jur nu mai are.....asa ca dupa revelion o sa plec singura ca am si masina:D deci e bine!

bune sugestii...mi-a picat fisa deci am spus am gasit ce sa fac:D

sunteti tari oameni buni:d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar revelionul nu ţi-l poţi petrece dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ma fac de revelion(pt ca de craciun sa presupunem ca il petrecem cu familia) daca sunt singura?toti sunt cuplati,iar bunul simt nu imi permite sa chinui pe nimeni in noaptea de revelion pt ca vreau sa fiu alaturi de cel pe care il iubesc si asta nu se mai poate?ma uit la tv la programul de revelion???hmmm..naspa..acum imi dau seama in ce situatie sunt.aveti vre-un sfat pt o asemenea situatie??

 

E musai sa fii cu cineva de Sarbatori?

Pana si de Sfintele Sarbatori vreti sex?! :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E musai sa fii cu cineva de Sarbatori?

Pana si de Sfintele Sarbatori vreti sex?! :)

 

Sa faci sex e bine,pt ca te relaxeaza complet

Si chestia cu Sfintele sarabatori....cea mai mare porcarie dupa mine,tu sa te simti bine si pe langa asta il faci si pe cel de langa tine sa fie cu zambetu pe buze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×