Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

si vin sarbatorile.ce ne facem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ne uitam unul la altul si nu mai bem. In plus, iesim si mai eftin.

 

Fara bautura nu vreau. Nu cred ca daca ma uit la tine uit de tot, de toti, de toate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ma fac de revelion(pt ca de craciun sa presupunem ca il petrecem cu familia) daca sunt singura?toti sunt cuplati,iar bunul simt nu imi permite sa chinui pe nimeni in noaptea de revelion pt ca vreau sa fiu alaturi de cel pe care il iubesc si asta nu se mai poate?ma uit la tv la programul de revelion???hmmm..naspa..acum imi dau seama in ce situatie sunt.aveti vre-un sfat pt o asemenea situatie??

 

De ce nu incerci sa petreci putin timp placut singura? Sa faci ceva ce-ti place... Uita-te la niste filme pe care nu le-ai vazut, citeste ceva frumos... Nu se poate sa nu doresti sa faci ceva singura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu incerci sa petreci putin timp placut singura? Sa faci ceva ce-ti place... Uita-te la niste filme pe care nu le-ai vazut, citeste ceva frumos... Nu se poate sa nu doresti sa faci ceva singura...

asa e...insa cand te uiti pe geam si ii vezi pe altii plimbandu-se de mana te apuca jalea.voi face ceva constructiv pt mine asta e sigur....am pierdut pt ca am fost idioata insa cred ca toate care s-au intamplat pana sa ajung in acest impas au un sens...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa e...insa cand te uiti pe geam si ii vezi pe altii plimbandu-se de mana te apuca jalea.voi face ceva constructiv pt mine asta e sigur....am pierdut pt ca am fost idioata insa cred ca toate care s-au intamplat pana sa ajung in acest impas au un sens...

 

Io zic sa nu stai acasa in nici un caz, ca doar astia destepti nu de nebuni zic ca sarbatorile sunt cele mai depresive perioade...asa ca...du-te cu prietenii, colegii, oriunde, pleaca la munte, la mare, oriunde te invita cineva si oi vedea tu dupa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu bautul de unul singur/ a nu prea are efectul scontat, cel putin pentru mine nu a mers acum cativa ani, te apuca deprimarea mai rau...doar daca te ajuta sa dormi, atunci e mai bine. Pentru mine, faza cu sarbatorile petrecute in familie, sau cu nu mai stiu cine e un mit. Sunt zile obisnuite...eu o sa lenevesc, facand un maraton de filme. Ce poate fi mai frumos? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×