Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mulțumesc pentru informații :P Știu sigur că n-o să mă pot abține și-o să le cumpăr pe toate, măcar să-mi iasă din grijă :) ,mai ales că am auzit că o să apară și partea a doua a filmului.

 

P.S. Sper că ea devine vampir că altfel nu mă mai joc. :D

 

le am in engleza, format e-book, daca le vrei asa.

Sau care le mai vrea, sa zica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic, aflasem de twilight inainte sa apara isteria asta, dar nu ma uitasem la film(mare parte din vina scolii). Apoi cand am vazut in ce hal se comercializeaza am zis frate, da-l incolo de film. Dar cumva am ajuns sa ma uit la el. M-a impresionat mai mult ca poveste de dragoste, partea despre vampiri mi s-a parut cam asemanatoare cu viziunea lui Anne Rice(cu accentul pe mi s-a parut). Am citit si primul volum si imediat ce l-am terminat alegram de nebuna sa gasesc o librarie deschisa pentru a-mi cumpara vol.2. L-am citit dintr-o suflare. Nu mi s-a parut deloc a fi plictisitor. Nici macar un pic. Mi s-a parut mai profund decat primul si marturisesc ca aveam ceva lacrimi in ochi in timp ce Bella povestea de starea ei. Abia astept sa vad si filmul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,chiar au jucat prost actorii, ... . :spiteful:

 

Subscriu.

Au jucat intocmai ca...filmul. S-au... adaptat. :o:

 

Mi'a placut. Adica, am adormit 3 seri la rand vazandu'l....

E bun ca film de weekend... dragut, dar nu mare branza de el.

 

:focus:

 

 

Ma, sincer odata cu Twillight s-a cam dus faima lu' Dracula.. acuma s-au dat pe vampiri americanci si vegetarieni

 

E criza. Asa se explica.

 

Film slabut, parerea mea personala, mi-am pierdut vremea urmarindu-l, nu mai fac.

Editat de ana _

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

 

 

Vazut "fenomenul"....un film slab,tipic pentru teenagers,scenariu penibil si jucat prost.Este realizat pentru o anumita audienta (datu-mi seama pe parcurs) si anume copii abia iesiti din clasa 8.

:spiteful:

 

"Twilight" este un adevărat fenomen
Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: mie mi-a placut ... putea fi mai interesant, actiune mai multa .. dar fu fain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, Dumnezeule.

Daca existi, asa cum pretind niste dementi, te rog, te rog eu, I-AI pe cei care au jucat in PORCARIA asta de film, ia-i si pe membrii 'echipei' - scenarist, regizor, recuziteri, etc, CAT si pe cei care au cea mai mica urma de apreciere la adresa filmului.

Doamne-Dumnezeule, dar, daca se poate (si stiu ca se poate), i-ai IN CHINURI, sa sufere mult, mult, mult de tot.

 

Cu Dumnezeu inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut si mi-a luat cam 3 ore

n-am suportat tensiunea acestei minunate capodopore si aveam nevoie de pauze dese pentru a-mi cataliza surplusul de energie in tigari si beutura

n-am cuvinte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
l-am vazut si mi-a luat cam 3 ore

n-am suportat tensiunea acestei minunate capodopore si aveam nevoie de pauze dese pentru a-mi cataliza surplusul de energie in tigari si beutura

n-am cuvinte

:)

 

Ar fi meritat pe deplin o nominalizare pentru trofeul The Golden Raspberry.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×