Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bine........asta e chiar ciudat majoritatea dintre ,,fani" twilight ,au vazut doar filmul si nu au citit cartea,dezamagitor ,pe langa faptul ca acest film este sub standardele cartii ,chiar preferatii sa vedeti un film de 2 bani si nu cititi adevarata poveste.Eu mi-as fi dorit sa fi vazut niciodata filmu prefer sa ma bazez pe imaginatia mea,dar am facu-o din pacate si sunt uimita ca a avut chiar impact.Sfat-cititi cartile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam acelasi lucru pe care il credeau bunicile noastre, ca o sa isi gaseasca si ele un Fantomas simpatic. Sau un rege al rock'n'roll-ului.

Plus ca nu e vorba de femei. S-a stabilit deja ca publicul tinta e reprezentat de adolescente. Uitam ca am fost si noi asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uitam ca am fost si noi asa...

Of, l'amourrr... :cheer: Edwarddd

 

 

Ah, si domnisoara Bella nu e chiar asa de bella !!! Au ales cei mai naspa actori, doar ca sa mentina filmul la un buget minim ! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vazand toata agitatia cu filmele astea, am zis sa ma uit si eu sa vad ce e de capul lor. Si dupa ce am vazut 1 si 2 (mai pe sarite, ce-i drept, ca altfel adormeam), vreau sa intreb : CE AVETI, FRATILOR??? Nu tu intriga originala, nu tu replici k lumea, actrita din rolul principal are un aer de EMO somnambul, muzica e :) ....si eu sunt o tipa care apreciaza un film romantic bun. Dar astea sunt pur si simplu RIDICOLE. Nu v-ati saturat de povestea asta cu fetita fragila si neajutorata care nu e ea chiar om si se amorezeaza de vampirul palid, cu privirea melancolica si coltii sticlind? si cand ma gandesc ce de bani castigat din treaba asta .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o urasc pe actrita principala, mi se pare incredibil de urata pentru acest rol si nici macar nu are vreun talent special sau insusire deosebita ca sa starneasca atata amoare si sa faca un vampiroi si un varcolac sa se bata pentru ea :spiteful:

filmul e dragutel...dar cam atat.

in schimb taylor lautner in ultima serie e grozavvvvvvvv :wub:

 

asta asa, sa-mi dau si yo cu pararea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niciodată nu mi-a plăcut Twilight.... deși m-am uitat la primele 2 fime.

Ceva asemănător este și Vampire Diaries.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am citit cartile si pot spune ca sunt foarte bune. mi-au placut foarte multe, insa filmul e o dezamagire in primul rand ca actorii sunt urati si in al doilea rand nu prezinta personajele ca in carte, ca sa numai spunem de actiune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×