Sari la conținut
Forum Roportal
wandame

Am un site, pot face bani cu el?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

MS MULT dar cu publicitatea inafara de google adsene nu mai sunt alte situri care ofera bani pentru publicitatea care pot sa leo fac? sau daca ai putea sami spui ce as putea sa mai fac pe site ca sa poate fi mai atractiv? multumesc mult pentru raspuns

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
MS MULT dar cu publicitatea inafara de google adsene nu mai sunt alte situri care ofera bani pentru publicitatea care pot sa leo fac? sau daca ai putea sami spui ce as putea sa mai fac pe site ca sa poate fi mai atractiv? multumesc mult pentru raspuns

 

 

Aşa cum e site-ul conceput acum, ca grafică şi structură, mie îmi place mult, pentru că, omul odată ce îl accesează, ştie ce are de făcut, fără să se "rătăcească". O mică observaţie am : scoate pop-up-ul !

Pentru a putea câştiga bani cu acest site, în primul rând înregistrează domeniul www.rkituri.ro, fără acel .go cum e acum. Asta îi va da o notă de seriozitate, nu că acum n-ar fi, să nu mă înţelegi greşit, ci, parcă e mai "de crezut", vorba aia. Din câte am văzut, domeniul rkituri.ro e liber, aşa că grăbeşte-te până nu-l ia altcineva. Pe urmă, trebuie să ştii un lucru foarte important: orice site câştigă bani doar dacă e vizitat, şi asta se face prin promovarea masivă a lui, înscriindu-l în cât mai multe directoare, şi când spun cât mai multe, mă refer la ...mii de directoare. Apoi, creează bloguri în care să scrii un articol care să cuprindă numele site-ului, şi cuvintele cheie cuprinse în el. Asta va face să fii găsit mai repede de Google. Şi nu în ultimul rând, promovează-l pe cât mai multe forumuri. Abia apoi te poţi gândi la câştig. Nu uita: în orice afacere, pentru a avea un profit, prima dată trebuie să investeşti ceva. Încă odată: mult succes !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O afacere online iti pot recomanda,in caz ca mai esti interesat.Mie unul ,o babuta din blocul vecin mi-a aratat aceasta oportunitate.Postezi zilnic o reclama pentru un site american de licitatii,facand acest lucru aduci mai mult trafic pe acel site iar compania imparte cu cei ce fac acest lucru 50% din profit.Accesul pe acel site e numai pe baza de invitatie ,am facut un blog in care exista si acea invitatie si sunt explicate pe larg toate aspectele.Adresa o ai mai jos:

 

http://http://zeekrewardssendrescu.blogspot.ro/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×