Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Drepturile de moderare

Drepturi de moderare  

19 membri au votat

  1. 1. Credeti ca userul Heidy* merita sa fie din nou moderator?

    • Da
      11
    • Nu
      8


Postări Recomandate

Pe langa faptul ca nu ma intereseaza ce cred unii useri despre topicul deschis de catre mine, as vrea sunteti sau nu deacord ca userul respectiv sa devina din nou moderator si daca forumul ar avea cu adevarat nevoie de asa ceva. Intr-adevar, a jignit un alt user, insa pentru asa ceva trebuia aplicat Regulamentul, care e valabil atat in cazul userilor, cat si pentru moderatori... adica cel mult un suspend de cateva zile pentru atac la persoana.

Editat de Liviu_phz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am dat primul vot : Da.

Motivatia : regulamentul se aplica in aceeasi maniera tuturor userilor.

Editat de Rrami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu.

 

Heidy nu trebuia sa mai fie moderator mai demult, de cand avea apucaturi conform cu vechea oranduire condusa de fanarioata EmmaD, insa acum au degradat-o fara motive obiective.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu.

 

Heidy nu trebuia sa mai fie moderator mai demult, de cand avea apucaturi conform cu vechea oranduire condusa de fanarioata EmmaD, insa acum au degradat-o fara motive obiective.

 

 

Cred c-ai intrat in ultimul timp pe aria unde modera ea. Asa... ca pentru feedback.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe langa faptul ca nu ma intereseaza ce cred unii useri despre topicul deschis de catre mine, as vrea sunteti sau nu deacord ca userul respectiv sa devina din nou moderator si daca forumul ar avea cu adevarat nevoie de asa ceva. Intr-adevar, a jignit un alt user, insa pentru asa ceva trebuia aplicat Regulamentul, care e valabil atat in cazul userilor, cat si pentru moderatori... adica cel mult un suspend de cateva zile pentru atac la persoana.

 

Bun, atunci mergand pe aceasta idee... atunci cand un moderator va jigneste.. o sa-l suspend pentru 5 zile, dupa care are liber la jigniri din nou. Da?

 

Dar nu o sa primesc reclamatii ca sunteti injurati/nedreptatiti de un moderator, da?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×