Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Drepturile de moderare

Drepturi de moderare  

19 membri au votat

  1. 1. Credeti ca userul Heidy* merita sa fie din nou moderator?

    • Da
      11
    • Nu
      8


Postări Recomandate

Oricum decizia cred ca va ramane aceeasi. Multi se laudau ca vor pune aceasta problema, dar se pare ca au o imagine a lor de aparat pe forum. Pe mine nu ma intereseaza ca m-as face eu de ras cu initiativa asta, c-as parea mai prost ca inainte sau multe alte interpretari. Daca sunteti in tema cu asa ceva, daca vi se pare dura sau justa masura luata, sau daca v-a convenit sau nu feedback-ul ei, votati si dati-va cu parerea.

 

Bun, atunci mergand pe aceasta idee... atunci cand un moderator va jigneste.. o sa-l suspend pentru 5 zile, dupa care are liber la jigniri din nou. Da?

 

Dar nu o sa primesc reclamatii ca sunteti injurati/nedreptatiti de un moderator, da?

 

Atunci de ce mai sustineti ca Regulamentul e valabil pentru toti, indiferent ca-i user sau moderator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am zis ca ti-ai stirbit in vreun fel imaginea, ba din contra.. este de apreciat ca iti pasa.

 

Atunci de ce mai sustineti ca Regulamentul e valabil pentru toti, indiferent ca-i user sau moderator?

 

Pai este, dar vad ca va place sa rasuciti cuvintele cum va vine mai bine. Sunteti liberi s-o faceti.

 

Noapte buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum decizia cred ca va ramane aceeasi. Multi se laudau ca vor pune aceasta problema, dar se pare ca au o imagine a lor de aparat pe forum. Pe mine nu ma intereseaza ca m-as face eu de ras cu initiativa asta, c-as parea mai prost ca inainte sau multe alte interpretari. Daca sunteti in tema cu asa ceva, daca vi se pare dura sau justa masura luata, sau daca v-a convenit sau nu feedback-ul ei, votati si dati-va cu parerea.

Da, eu sustin si asta pentru principiu, pentru ca daca tot au tinut-o pe Heidy de moderatoare atunci cand calca in strachini, nu e ok s-o scoata cand s-a apucat sa se balacareasca nu stiu cu cine, ca fetele.

Big deal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am impresia ca vorbesc cu peretii. Eu n-am zis ca ti-ai stirbit in vreun fel imaginea, ba din contra.. este de apreciat ca iti pasa.

 

A treia oara nu mai repet. Multumesc de atentie.

 

Vorbeam la modul general cand am mentionat ca nu-mi pasa de imaginea mea pe forum. Am inteles si n-as vrea sa ma apuc sa vorbesc despre felul in care se exprima unii moderatori. Dar pana la urma, sunt si ei oameni. Si eu, ca user, daca primesc suspend cateva zile, nu voi continua sa jignesc din nou, caci sunt in stare sa-mi dau seama ca am gresit... la fel cum majoritatea de-aici pot asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai taci dracu', c-o faci ca i-ai vazut cracii Fetitei Muntilor.

 

 

Da ba, uite exact de asta o fac. De unde ti-ai dat seama ca de fapt, asta e adevaratul scop al topicului? Numai ca ar fi trebuit sa deschida astfel de topice inca cel putin vreo 10 libidinosi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am spus ce aveam de spus.

 

E ca atunci cand unul mananca 10 burgeri odata si nu-i zici nimic, dar daca il vezi ca sparge si seminte te apuci sa-i atragi atentia ca mananca prea mult.

Ca pana la urma cam asta au facut fetele: au spart niste seminte si s-au balacarit ca tigancile.

Bine.

Iesi afara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am spus ce aveam de spus.

 

E ca atunci cand unul mananca 10 burgeri odata si nu-i zici nimic, dar daca il vezi ca sparge si seminte te apuci sa-i atragi atentia ca mananca prea mult.

Ca pana la urma cam asta au facut fetele: au spart niste seminte si s-au balacarit ca tigancile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×