Sari la conținut
Forum Roportal
Master of Disaster

Mouse optic

Postări Recomandate

Ce mouse credeti ca are cel mai bun raport calitate/pret sau de care firma (vreau sa-m iau unul care sa merite si sunt curios si de parerea altora) :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am inteles foarte bine si sunt multumit de A4TECH

din punctul meu de vedere, asta-i cel mai bun calitate/pret

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce mouse credeti ca are cel mai bun raport calitate/pret sau de care firma (vreau sa-m iau unul care sa merite si sunt curios si de parerea altora)  :lol2:

 

 

 

 

Hmmmm sa ma gandesc...... Logitech B58 !!!! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trust

 

mai exact http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=13019. Il am de 1 an si merge foarte bine.

Editat de fericirea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat un Genius Optical si nu e alegerea cea mai potrivita. Nici nu-l am de 1 an si deja face figuri.

Va recomand sa nu faceti greseala pe care am facut-o eu si sa va achizitionati mouse-uri optice Genius.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu mi`am luat a4tech si nici dupa o luna s`a stricat scrollul. s`a rupt :doh:  stie cineva dak se poate schimba? :)

 

Daca mai ai alt mouse cu scroll de la care sa iei rotita (presupunand ca ti s-a rupt ceva la rotita) si daca se potriveste.... atunci se poate. Daca nu alt mouse :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu mi-am luat un Genius Optical si nu e alegerea cea mai potrivita. Nici nu-l am de 1 an si deja face figuri.

Va recomand sa nu faceti greseala pe care am facut-o eu si sa va achizitionati mouse-uri optice Genius.

 

 

exact la fel am patit si eu ;)( Mi-am cumparat kit tastatura+mouse de la GENIUS,si nu am avut decat 1 problema la care nush ce sai fac----->>>

am incercat de la soft sa modific dar degeaba----asa am realizat k problema e de la mouse :lol:

---->>> nu imi mai merge bine scrollu....adik cand dau de rotita in jos,nu imi da cum vreau eu pagina in jos!!! ;)

adik e k si cum ar avea un sensitivity prea mare, dar acolo unde ii bagata rotita !!! :D

 

nu as vrea sa imi iau altu avand in vedere k e aproape nou....

 

imi recomandati cv???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×