Sari la conținut
Forum Roportal
vaca_cu_cabina

Cand o sa muriti ?

Postări Recomandate

Tie nu ti s-a descoperit NIMIC!

Ce a avut Dumnmezeu sa spuna ...a SPUS ...si tu ai voie sa iei in gura cuvintele Lui ...si nu iti este permis sa ii pui tu in gura cuvintele tale si interpretarile tale!

 

Nu vrei sa accepti Cuvantul Domnului asa cum sunt rostite ele ...Valea ...nu plange nimeni dupa tine ...dar sa nu cumva il crezi tu pe Dumnezeu prost ... si tu desteptu vrei sa ii traduci cuvintele ...chiar nu realizezi?

 

 

Nu am mai vazut pe cineva atat de penibil ca tine care sa urle pe aici ca Hristos=Hitler=Pol Pot ! :o: Pesemne baut-ai zeama din cadelnita popii si au inceput sa ti se invarta toate prin cap ! :o::o: Tu interpretezi in mod haotic si de rasu' curcilor cuvintele lui Hristos,te consideri fara pacat si afirmi ca imparatul Constatin a inventat crestinismul ! Daca te aude Djuvara rade si cu c*ru' de tine ! Nu ma mai plictisi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am mai vazut pe cineva atat de penibil ca tine care sa urle pe aici ca Hristos=Hitler=Pol Pot ! :( Pesemne baut-ai zeama din cadelnita popii si au inceput sa ti se invarta toate prin cap ! :) :) Tu interpretezi in mod haotic si de rasu' curcilor cuvintele lui Hristos,te consideri fara pacat si afirmi ca imparatul Constatin a inventat crestinismul ! Daca te aude Djuvara rade si cu c*ru' de tine ! Nu ma mai plictisi

 

Nici eu unu mai penibil ca tine!

Faptele Bisericii lui Isus nu le fac eu ci nni le prezinta Istoria Bisericii crestine ...si aici orice cuvant e vorba goala ...doar FAPTELE vorbesc!

 

2) Eu, spre deosebire de tine, nu interpretez cuvintele lui Isus! Apai daca el zice ca a venit sa aduca NU pace ci sabia ...apai tumnai ashe ramane ...pricepi mai ciocoflenedare ?

 

3) Crestinismul tau ...este o facatura mincinoasa de Struto-camila departata de urmasii lui Isus dar nou potcovita prin minciuna de catre criminalul Constantin!

 

Toate astea ...mai loaza ...le pot sustine cu argumente ...sau asta nu poti pricepe?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor ,eu unul cred ca nici un fel de formula de calcul nu poate face o precizare asupra datei mortii.Nu cred ca alegem noi acea zi ,putem incerca doar sa fie cand mai tarziu cu putinta .Si nu este bine ca nu stim cand ne ducem pe cealalta lume ?Daca am stii ,probabil am fi in stare de lucruri oribile sau din contra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am murit pe 12 septembrie 2008 . asa ca alta moarte nu mai exista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am murit pe 12 septembrie 2008 . asa ca alta moarte nu mai exista

Data viitoare cand vei fi indragostitaaaaa.... sa-ti aduci aminte cu un zambet usor de ceea ce ai scris mai sus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saturday, January 31, 2082

o sa am 95 de ani :o: iupiiii

 

p.s. pastrez dovada asta si ii dau in judecata daca traiesc mai mult; iar daca traiesc mai putin, o sa ii bantui pe cei care au facut saitul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×