Sari la conținut
Forum Roportal
vaca_cu_cabina

Cand o sa muriti ?

Postări Recomandate

Daca o fi avand deja 60, e de inteles de ce :pardon: !

 

 

 

Eu vreau sa traiesc cat mai mult posibil :shout::hi:

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vreau sa traiesc cat mai mult posibil :shout::shout:

 

inclusiv peste limita admisa (adica imobilizat la pat si cu olita pe noptiera :hi:)?

god, si cand ma gandesc ca am impartit candva aceeasi plapuma pret de cateva ore :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inclusiv peste limita admisa (adica imobilizat la pat si cu olita pe noptiera :P)?

god, si cand ma gandesc ca am impartit candva aceeasi plapuma pret de cateva ore :o:

 

Lasa ca ma descurc eu dar va trebuie sa ai grija de mine :P :o:

 

 

Da.. normal.. cine nu-si doreste, dar sa fie inca in putere.. nu sa fi un cadavru mergator care abia`si trage oasele dupa el.. :o:

 

 

Nu exista nimic care m-ar face sa-mi doresc moartea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu exista nimic care m-ar face sa-mi doresc moartea.

Si mai zici ca esti mare credincios!

Ai uitat ce a zis Isus: "nu iubiti lumea, si nici lucrurile ei"..."Nu ştiţi că toţi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mai zici ca esti mare credincios!

Ai uitat ce a zis Isus: "nu iubiti lumea, si nici lucrurile ei"..."Nu ştiţi că toţi c

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sika,baut-ai din nou zeama din cadelnita ? Ti-am spus sa nu-mi mai dai citate din Biblie fara trimitere. Trebuie sa vad intreg contextul ca sa explic,nu jumatate de fraza

 

Nu ai invatat regula?

Care regula ????

 

... aia ca tu esti prea limitat intelectual ca sa explici ceva ce a spus insusi Dumnezeu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai invatat regula?

Care regula ????

 

... aia ca tu esti prea limitat intelectual ca sa explici ceva ce a spus insusi Dumnezeu!

 

 

Explic doar atat cat mi s-a descoperit,nimic mai mult,nimic mai putin. Dar nu ma pot "compara" cu tine,detinatorul Adevarului,omul cel fara de pacat,Sfantul Sikaryan! Pana una alta,unde e trimiterea aia ?

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Explic doar atat cat mi s-a descoperit,nimic mai mult,nimic mai putin. Dar nu ma pot "compara" cu tine,detinatorul Adevarului,omul cel fara de pacat,Sfantul Sikaryan! Pana una alta,unde e trimiterea aia ?

Tie nu ti s-a descoperit NIMIC!

Ce a avut Dumnmezeu sa spuna ...a SPUS ...si tu ai voie sa iei in gura cuvintele Lui ...si nu iti este permis sa ii pui tu in gura cuvintele tale si interpretarile tale!

 

Nu vrei sa accepti Cuvantul Domnului asa cum sunt rostite ele ...Valea ...nu plange nimeni dupa tine ...dar sa nu cumva il crezi tu pe Dumnezeu prost ... si tu desteptu vrei sa ii traduci cuvintele ...chiar nu realizezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×