Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Inselati in dragoste !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:P Bun venit pe Forum ! observ

Nu sunt in totalitate deacord cu tine... depinde de baiat (si logic si de ea) cum este privit dupa de fata... adik... daca apare chestia: "eii, lasa ca X nu se supara! Sau in gandul ei... Ma iarta el..."

*** Fetele ar putea explica mai bine ! :)

Daca te iubeste va regreta ce a facut si nu ar mai calca stramb atata timp cat nici tu nu iai da un motiv...

Neatentie, minciuni...etc!

 

Bine v-am gasit.

Cat despre calcatu stramb ai dreptate.. Daca m-ar fi iubit nu ar fi calcat stramb. Si in plus i-am dat eu motive destule... eram prea tanar, prea prostuz, prea ii dadeam libertate, prea multa incredere... si prea putini bani. Deci sa ne explice fetele daca sunt aci... care a fost motivatia ei... ca sigur a fost una..eu personal m-am saturat sa o mai caut :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine v-am gasit.

Cat despre calcatu stramb ai dreptate.. Daca m-ar fi iubit nu ar fi calcat stramb. Si in plus i-am dat eu motive destule... eram prea tanar, prea prostuz, prea ii dadeam libertate, prea multa incredere... si prea putini bani. Deci sa ne explice fetele daca sunt aci... care a fost motivatia ei... ca sigur a fost una..eu personal m-am saturat sa o mai caut :hi:

 

Gresesti putin aici... trebuie sa stii sa`ti valorifici atuurile...Ok nu ai bani, dar tre sa ai altceva... :hi:

Esti bun in pat, esti persoana sensibila care completeaza o alta... trebuie sa fie si altceva!

Am ajuns la concluzia ca iubirea e un "joc" ce se pastreza "online" atat timp cat stii "cum sa joci", si atat timp cat "pariurile" pe care le faci nu iti depasesc "bugetul"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gresesti putin aici... trebuie sa stii sa`ti valorifici atuurile...Ok nu ai bani, dar tre sa ai altceva... :hi:

Esti bun in pat, esti persoana sensibila care completeaza o alta... trebuie sa fie si altceva!

Am ajuns la concluzia ca iubirea e un "joc" ce se pastreza "online" atat timp cat stii "cum sa joci", si atat timp cat "pariurile" pe care le faci nu iti depasesc "bugetul"...

Ok mai hai sa-ti explic mai detailat.

In momentul in care am fost "tradat in dragoste" lucrurile stateau in felul urmator:

- Locuiam la ea.. cu parintii ei (eu 22 ani - ea 24)

- Lucram webdesigner pentru un fraier italian care imi dadea 5 mil pe luna sa ma ocup de baza lui de date

- Student (ca doar de aia stateam la ea acasa eu sunt din alt oras decat ea)

- Io nu stiu exact sa-ti zic cat de bun la pat sunt ... ea imi zice ca cel mai bun (poate toate zic asa) si a mai avut vreo 10 in pat inaintea mea, dar dupa ea am mai avut aceeasi chestie si cu altele.. asa ca sper ca un sambure de adevar sa existe... :">

- sensibil cred ca am fost destul de mult incat sa incerc sa o inteleg si sa o ascult de fiecare data cand cadea in depresie sau avea nevoie de mine si nu numai ( cadea foarte des in depresie :))

- Eram si omul surprizelor... nu lasam sa-mi scape o ocazie fara ai face o surpriza

 

Ei tipul pt care m-a parasit e in felul urmator (ea mi-a zis mai tot)

- Nu si-a terminat Liceul

- Dar lucreaza pe 5,5 mil si bonuri si transport (motostivuitorist in Metro)

- E baiat de cartier (cu gashca si tot ce include asta no... stiti voi)

- Se invarte si altfel...

- Nu e mai bun la pat (cel putin asa zice ea)

- E mult mai gras ca mine... (fara exagerari eu am 78 el are 96 kg)

- Si parearea mea strict subiectiva - E mai urat ca mine :hi:

Eh no poate ca sunt eu mai subiectiv

Da faza e ca la nici o luna dupa ce m-am despartit de ea.. am ajuns manager intr-o firma tare si castigam deja 400$ pe luna.. acum la 5 luni castig 1000$ (nici mie nu-mi vine sa cred... dar uite cum te invarte viata)

Si totusi.. nu da semne ca i-ar pasa de mine... ei na imi mai cere bani (si eu sunt indeajuns de prost sa ii dau)

Eh no dati-va cu parerea... ziceti-mi si mie unde am gresit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu banii.. nush ce sa zic... pacat pt tine daca ar profita... stiu tu numesti asta un ajutor.. ca are nush ce nevoi... sa nu`i dea mai departe lu` X care ti-a luat locul (scuza-ma ca zic asa) dar tre sa intelegi...

O data ce ai iesit din "casa aia" nu vad de ce ai contabiliza ce pt "ea" daca fata nu ar nici o treaba cu tine!

Ai grija de tine, nu-ti pierde minti, ... si mai ales nu arunca cu ce muncesti... atat timp cat nu se merita ! Tu nu ai frati, parinti... daca tot simti nevoia sa ajuti pe cineva... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faza cu banii.. nush ce sa zic... pacat pt tine daca ar profita... stiu tu numesti asta un ajutor.. ca are nush ce nevoi... sa nu`i dea mai departe lu` X care ti-a luat locul (scuza-ma ca zic asa) dar tre sa intelegi...

O data ce ai iesit din "casa aia" nu vad de ce ai contabiliza ce pt "ea" daca fata nu ar nici o treaba cu tine!

Ai grija de tine, nu-ti pierde minti, ... si mai ales nu arunca cu ce muncesti... atat timp cat nu se merita ! Tu nu ai frati, parinti... daca tot simti nevoia sa ajuti pe cineva... :hi:

Pai parintii mei o duc destul de bine si in plus ei sunt in alt oras... asa ca nu asta-i stresu... Faza e ca ea ma tine intr-un fel de backup.... Cand are nevoie de ceva vine la mine... se linguseste... ma tot saruta.. pana ii dau ce ii trebuie... si dupaia o saptamana nu mai aud de ea...

Dar in fine... asta trebuie sa se termine odata si-odata.. Mersi de sfaturi..:hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prefer sa numesc tot ce se intampla aici pe forum ... o discutie uneori in detaliu a unei probleme... dar nu incerc sa dau sfaturi si nici nu tratez discutiile celorlalti ca pe niste sfaturi....! (nu-mi place cuvantu :hi:)

Daca chiar e ceva bun, un lucru nou, o chestie de care ar trebui sa tin cont, retin faza respectiva, multumesc celui(ei) care a incercat sa ajute...

In rest ...toate bune! :hi:

Editat de TiGeR_asH

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai parintii mei o duc destul de bine si in plus ei sunt in alt oras... asa ca nu asta-i stresu... Faza e ca ea ma tine intr-un fel de backup.... Cand are nevoie de ceva vine la mine... se linguseste... ma tot saruta.. pana ii dau ce ii trebuie... si dupaia o saptamana nu mai aud de ea...

Dar in fine... asta trebuie sa se termine odata si-odata.. Mersi de sfaturi..:hi:

Te foloseste.Isi aduce aminte de tine doar cand are nevoie de ceva.Accepti aceasta situatie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:hi: dupa cum am mai povestit eu m-am ars cu ,, ciorba " si acum suflu si in yogurt !

asta nu inseamna ca generalizez in legatura cu sexul frumos dar am devenit un pic mai reticient.

pe mine m-a costat foarte mult si nu ma refer numai la bani.banii reprezinta 10% din ceace m-a ranit.

restul este suflet ! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt observ,

scuza-ma ca intervin si eu dar cred ca ar fii cazul sa-i dai un sut la partea dorsala!

( si la propiu si la figurat)

o femeie care are nevoie de tine doar prin prisma portorfelului deja nu se mai poate numi

femeie. :hi:

eu am trecut prin aceeasi faza si s-a incheiat dureros pt ea.

sa nu crezi ca am batut-o !

doamne fereste !

am facut-o sa-si dea palme singura si isi v-a da pt o perioada destul de mare. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuza-ma ca intervin si eu dar cred ca ar fii cazul sa-i dai un sut la partea dorsala!

( si la propiu si la figurat)

h3 h3 h3 ... asta ma amuza.. dar e pe buna dreptate !

Si daca are posteriorul prea frumos, te mai lasa inima? :hi:

am facut-o sa-si dea palme singura si isi v-a da pt o perioada destul de mare. :)

Depinde de baiat, daca chiar vrea si ce intentii are... acuma ce stim noi ce se intampla cand vine tipa si cere bani!? Poate tipului in cauza ii convine situatie, pe deasupra poate ca mai este si atatsat de fata... sunt multi factori si sa nu ne grabim sa condamnam pe cineva! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×