Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Inselati in dragoste !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa crezi tu ca nu ai fost...nu ti s`a spus sau ai avut parte de un actor f bun capabil sa disimuleze pe termen nelimitat........
Va este imposibil sa credeti k mai exista si oameni fideli?mi se pare putin deplasat ceea ce spui tu,cum k nu mi s`a spus....actorii de marca ii intalnim la fiecare pas,gata sa arunce cu vorbe sau sa raneasca..dar inselata cu o alta femeie(sau barbat) nu am fost niciodata!acum fiecare e liber sa creada ce vrea!

 

 

Cred ca e prea tinerica, pentru a fi inselata. dar niciodata nu stii nu.

Offtopic:

Sigur vrei sa ne certam singuri, intra la mine pe messenger.. ca sa avem si intimitate.. :D

De ce presupui lucruripe care nu le stii?de ce nu vorbeste fiecare pentru el dar mai ales in cunostinta de cauza?hmmm..

offtopic:da`mi id`ul k o sa`ti trag o mama de bataie de`o sa ma tii minte

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum le mai stii tu pe toate, draga mea :P"
Este o ironie sau........nu de alta,dar nu inteleg!

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
offtopic:da`mi id`ul k o sa`ti trag o mama de bataie de`o sa ma tii minte

:D

 

Off topic:imi gasesti id-ul pe profil. Cand esti dispusa...... te astept...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va este imposibil sa credeti k mai exista si oameni fideli?mi se pare putin deplasat ceea ce spui tu,cum k nu mi s`a spus

Nu e deloc deplasat ce am zis..e doar realitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e deloc deplasat ce am zis..e doar realitatea.
Care este reALITATEA?k toti oamenii inseala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o generalizare cam periculoasa :D

Poate ar trebui definit inselatul pentru ca definitiile s-ar putea sa difere de la om la om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marea majoritate....doar ca putini recunosc.
Dar exista si exceptii care intaresc regula nu?sau in alea refuzam sa mai credem?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marea majoritate....doar ca putini recunosc.

Adevaru e ca ai fi mirata sa aflii ca marea majoritatea nu e asa de mare, ci doar ca sunt multi barbati carora le-ar fi placut sa insele dar nu au avut cu cine, si atunci lasa sa se inteleaga asta... si sunt multe femei care ajung sa fie banuite ca au inselat si de fapt ele nu au facut nimic. Cam asa stau lucrurile

In firea fiecaruia sta dorinta de nou, dar asta nu inseamna ca toti se gandesc la fel. Mai nou, mai bun.

In opinia mea cred ca exista o foarte buna sansa ca inselati in dragoste sa fie de fapt o incercare de starnire a geloziei din partea celui(celei) care pare ca nu-i mai pasa...

Am intalnit foarte des, acest argument.

Cine iubeste cu adevarat nu inseala ci doar isi doreste cu ardoare sa fie iubit cu adevarat, si ca tot ceea ce inseamna ceva nu se va spulbera in vant la un moment dat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×