Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Inselati in dragoste !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In momentu de fata plange inima mea... si zice ca iubeste, ca iubeste si nu poate nega asta... dar ii este tare frica ca "cineva" sa nu`si bata joc de acest fapt
Saracutzul Tigerash....

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Recunosc si eu am gresit in trecut... Banuiesc ca la asta te referi andrutza1985?

Dar nu in aceiasi masura... iar postura mea de dupa a fost alta... !

Nu ma mai bag pentru k nu vreau sa te scot iar din "tzatzani"...nu asta urmaresc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la intrebarea nr 3, ganditi-va la urmatorul lucru - daca te-a inselat si ai iertat-o (l-ai iertat) cum te vei simti cand va pleca la cumparaturi si se va intoarce dupa 4 ore? In plus, insecuritatea si gelozia celuilalt e un motiv in plus de a insela. Credulitatea de asemenea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Referitor la intrebarea nr 3, ganditi-va la urmatorul lucru - daca te-a inselat si ai iertat-o (l-ai iertat) cum te vei simti cand va pleca la cumparaturi si se va intoarce dupa 4 ore? In plus, insecuritatea si gelozia celuilalt e un motiv in plus de a insela. Credulitatea de asemenea.

 

Pai depinde cat de mari sunt ochelarii de cal... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cale de intoarcere nu mai exista dupa parerea mea...am o vorba:"unde scuip,nu mai ling"...poate e o exprimare cam dura dar asta e esentialul pana la urma....nu am fost inselata niciodata...semne clare si clasice nu stiu daca exista,dar oricum indiferenta doare cel mai tare...

Daca nu ai fost nicodata inselata atunci ..nu spune niciodata:))..in majoritatea cazurilor cei care sunt inselati au impins partenerul sa-l insele..fara doar si poate stiti la ce ma refer..daca nu ai fost inca inselata..nici nu-ti doresc..dar tinand cont ca traim intr-o epoca apocaliptica unde tentatziile dunt greu de rezistat..ori nu ai sa vrei sa accepti ideea ca ai fost sau ..poate vei fi...niciodata sa nu spui niciodata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu ai fost nicodata inselata atunci ..nu spune niciodata:))..in majoritatea cazurilor cei care sunt inselati au impins partenerul sa-l insele..fara doar si poate stiti la ce ma refer..daca nu ai fost inca inselata..nici nu-ti doresc..dar tinand cont ca traim intr-o epoca apocaliptica unde tentatziile dunt greu de rezistat..ori nu ai sa vrei sa accepti ideea ca ai fost sau ..poate vei fi...niciodata sa nu spui niciodata
Este adevarat si asta....dar daca stii sa tii omul respectiv langa tine,nu apar astfel de lucruri....sunt mai multe la mijloc...eu sunt facuta de`asa natura incat nici un barbat din viata mea nu m`a inselat...pana acum....am eu mic secret,na k ti`l zic si tie:il fac pe fiecare sa se simta unic...si in munca fac la fel...clientul nostru,stapanul nostru....daca ii dai senzatia de unicitate in viata ta si il pui pe el pe primul loc in actiunile tale,atunci totul merge altfel...incearca si vei observa diferenta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt facuta de`asa natura incat nici un barbat din viata mea nu m`a inselat...pana acum

Asa crezi tu ca nu ai fost...nu ti s`a spus sau ai avut parte de un actor f bun capabil sa disimuleze pe termen nelimitat........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt facuta de`asa natura incat nici un barbat din viata mea nu m`a inselat...pana acum....

 

Cred ca e prea tinerica, pentru a fi inselata. dar niciodata nu stii nu.

Offtopic:

Sigur vrei sa ne certam singuri, intra la mine pe messenger.. ca sa avem si intimitate.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×