Sari la conținut
Forum Roportal
Andrea13

care este primarul orasului vostru?

Postări Recomandate

Anul trecut am avut ocazia sa cunosc, cu jobul, o buna parte din primarii resedintelor de judet. Nu stiu care mai e in functie dupa ultimele alegeri, da' vi-i stiti voi oricum. :airkiss: So, niste pareri absolut subiective, bazate strict pe comunicarea mea directa cu ei:

 

Cei mai logici, "de treaba", eficienti: Satu Mare; Sibiu; Tulcea; Buzau;

 

Cei mai suciti, ciudati, sau mai rau de atat: Deva; Deva; Deva; Drobeta Turnu Severin;

 

Cei mai "tatici" (a se citi autentici bastani locali, dupa vorba, dupa port): Craiova; Galati; Cluj;

 

Cei mai lorzi (ca mai sus, dar mai cu stil): Resita; Braila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
al meu tusac mihai claudiu de la psd :spiteful: :doh:

si care e problema, puisor? :x: E de bine sau de rau ca e Tusac primar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Primarul din Targoviste este Gabriel Boriga (PD-L) si pana acum n-a facut nicio gafa... ciudat..

 

Eu cu Furcoiu am vorbit, daca-i tin bine minte numele. Mi-a dat si ceva insigna cu orasul ;) Simpatic, dar parea destul de blegut.

 

Apropo, taaare ciudat oras Targoviste; cateva cladiri superbe, cateva restaurante si baruri la fel (cu nimic mai prejos decat orice loc dragut din Sibiu, Timisoara, etc), si blocurile alea horror in centru ;)

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cei mai suciti, ciudati, sau mai rau de atat: Deva; Deva; Deva; Drobeta Turnu Severin;

 

 

ai uitat sa scrii Hunedoara...ai zis doar de Deva... ;) ...aici este primar Ovidiu Hada..... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai uitat sa scrii Hunedoara...ai zis doar de Deva... :o: ...aici este primar Ovidiu Hada..... :P

 

Care Hunedoara ma? Daca ies lucrurile dupa cum vrea primarul Devei n-o sa mai existe Hunedoara. Hunedoara va fi doar un cartier al megalopolisului CORVINIA ;) Ghici cine va fi primar? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care Hunedoara ma? Daca ies lucrurile dupa cum vrea primarul Devei n-o sa mai existe Hunedoara. Hunedoara va fi doar un cartier al megalopolisului CORVINIA :P Ghici cine va fi primar? ;)

 

 

nu stiu..Batman ?? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca eu sunt din 3 orase (nascuta intr-un oras, crescuta in alt oras, lucrez si invat in alt oras), il voi spune doar pe ala din Pitesti (unde am crescut) : Tudor Pendiuc. Nu stiu de la ce partid e, stiu doar ca e la al patrulea mandat (s-a mutat ulterior la alt partid). Cel din orasul unde lucrez si invat... nu stiu cum il cheama (nici cel din sector, nici cel general. dar nici nu ma intereseaza)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primarul orasului meu nu mai are nevoie de prea multa prezentare. :) Prefer sa las imaginile sa vorbeasca. Si nu de putine ori, cateva poze pot spune multe despre cineva.

post-75310-1220343907_thumb.jpg

post-75310-1220343932_thumb.jpg

post-75310-1220343949_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
primarul orasului meu nu mai are nevoie de prea multa prezentare. :blink: Prefer sa las imaginile sa vorbeasca. Si nu de putine ori, cateva poze pot spune multe despre cineva.

 

 

So true :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×